Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost (/Temat-AKTUALNE-Wirtualne-pieniadze-wPLN-w-Biznes-Host-i-Mintshost-78473)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost.pl [AUTOMAT] - matek697 - 15-07-2015 15:00

(14-07-2015 22:25)Mati435 napisał(a):  
(13-07-2015 13:18)warinka napisał(a):  Nawet za połowę ceny szkoda czasu i straconych pieniądzy których nie zarobicie przez ciągle awarie serwerów Wink
Pozdro

9 postów, mało wiarygodne czytałem że godne polecenia serwisy.

Ja mam nieco więcej postów i mogę potwierdzić - tak samo na Mintshost jak i Biznes-host występują kilka razy w tygodniu awarie trwające od kilku minut do czasem nawet paru godzin - nie działają domeny jak i hosting wtedy.
Kontaktując się na stronie z live-chatem zawsze ktoś odpisuje "tak mamy awarie technicy już działają".


RE: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost.pl [AUTOMAT] - linoskoczek - 23-07-2015 14:10

Mieli problem z zasilaniem, a agregat po kilku godzinach pracy zaczął działać niestabilnie i musiał zostać wyłączony. Reszta agregatów działała dobrze, więc tylko część użytkowników odczuła problemy. Od ~tygodnia wszystkie usługi działają stabilnie. Agregat oczywiście naprawiony Tongue

Zapraszam do zakupu wPLN, oferta z Mintshost dalej aktualna.



RE: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost.pl [AUTOMAT] - linoskoczek - 27-07-2015 13:15

Drodzy klienci. Zamiast pisać na Gadu-Gadu piszcie do mnie od razu wiadomość e-mail. Mail czytam na bieżąco, GG nie. Jeśli napisaliście na GG i nie odpisalem, napiszcie też maila. Najlepiej dopiszcie też numer GG, z którego pisaliście, to nie będę miał burdelu przy późniejszym przeglądaniu kto pisał. Dzięki Wink



RE: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost.pl [AUTOMAT] - szyweg - 27-07-2015 13:22

Dzisiaj kupiłem drobną sumkę wPLN, płaciłem paypal i tak jak napisał linoskoczek w pierwszym poście idzie błyskawicznie. Szybciej niż automaty na allegro Big Grin Polecam.


RE: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost.pl [AUTOMAT] - yazir - 30-08-2015 14:10

Na prośbę autora temat wraca do działu sprzedam Smile


RE: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost.pl [AUTOMAT] - linoskoczek - 06-09-2015 22:31

Zapraszam do sklepu impreza


RE: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost.pl [AUTOMAT] - DiantonDe - 11-09-2015 13:56

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.


RE: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost.pl [AUTOMAT] - linoskoczek - 19-09-2015 19:22

Zmiany, zmiany!


Nowy system płatności. Na razie będą prowadzone testy jego działania, ale jeśli nie będzie żadnych nieoczekiwanych problemów, to zostanie na stałe. Co to oznacza dla przeciętnego użytkownika? Błyskawiczne płatności z najpopularniejszych w Polsce banków!

Wprowadzone zostały również zmiany w szablonie, aby nawet informatyk bez kawy o 6 rano umiał się połapać.

Jak już pewnie niektórzy wiedzą, nie jestem właścicielem całego sklepu. Można się o tym przekonać choćby kontaktując się używając formularza na stronie (także pamiętajcie, wiadomości miłosne tylko na mojego prywatnego maila!). To oczywiście nie znaczy, że zmieniają się warunki współpracy. W dalszym ciągu pomagam w doborze serwera, transferach i generalnie wszystkim, czym zajmowałem się wcześniej Wink Zmiany "przy biurku" są kierowane tylko sprawami finansowymi, więc jakość obsługi nie pogorszy się, a wręcz polepszy Smile



RE: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost.pl [AUTOMAT] - wlod3k123 - 20-09-2015 13:30

Zakupiłem u linoskoczka wirtualne pieniądze i jestem bardzo zadowolony z transakcji, doszły do mnie w ekspresowym tempie, jak najbardziej polecam tego użytkownika i zakup wirtualnej kasy. Smile


RE: [AKTUALNE] Wirtualne pieniądze (wPLN) w Biznes-Host i Mintshost.pl [AUTOMAT] - lord21 - 21-09-2015 13:22

Błyskawiczna transakcja, serdecznie polecam użytkownika.