Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak prowadzić wartościowego fanpage'a (/Temat-Jak-prowadzic-wartosciowego-fanpage-a-78464)



Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - nivek0 - 20-10-2013 16:32

Witam!
Pytanie jak w temacie:

No dobra, siedzę na tym forum od pierona czasu, czas się za coś zabrać... bukmacherka za pół roku jak skończę osiemnachę, no to trzeba coś innego.
Uczyłem się html i css oraz w tej chwili "studiuję" js, ale jestem za zielony, żeby coś na tym zarobić.

Dlatego wpadłem na pomysł prowadzenia fanpage. Niszę jako tako znalazłem, w obu moich [podobnych] pomysłach jest cisza jeśli chodzi o takie stronki. No wiadomo, nie robię tego dla kasy teraz, chce troche się podzielić z innymi śmiesznymi obrazeczkami, może zrobić jakiś konkursik... Traktuję jako 'zapełniacz czasu'

Jednakże nie o to chodzi...

Jak skutecznie i może z lekkim humorkiem prowadzić taki fanpage, nie ma być gimbusiarski, celuję do graczy, nie dzieci-graczy. Co ile dodawać posty, jak je formułować i o jakiej treści. Trzeba mi jakiegoś złotego środka. Liczę tutaj na was, może ktoś już dodał jakiś poradnik, który umknął mi przed oczami, albo ktoś już po prostu siedzi w tej robocie.

Byłbym na prawde wdzięczny za uchylenie rąbka jakiegokolwiek tricku.

Wiem jak pozyskać puste/pełnowartościowe like, tylko chodzi mi o prowadzenie tej 'imprezy'.

Z góry dzięki


RE: Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - michaloo22 - 09-11-2013 21:31

przyłączam się do tematu
też szukam jakiegoś Dobrego poradnika "jak prowadzić fp od podstaw"


RE: Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - prololex - 10-11-2013 16:12

Wejdźcie do działu dziennik pracy - tam macie zły dziennik . Wiele się nauczycie i możecie kupić poradnik dzięki któremu na pewno rozwiniecie fp Smile


RE: Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - ascanio - 10-11-2013 22:53

Według statystyk najlepiej dodawać posty nie częściej niż 6 razy w tygodniu, czyli innymi słowy raz dziennie. Ale statystyka, statystyką, a rzeczywistość często bywa różna. Jeżeli chodzi o czas, to najwięcej osób przesiaduje na fb wieczorami (po godz. 20) Wtedy posty docierają do największej liczby odbiorców.


RE: Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - prezesku - 12-11-2013 15:38

przyda się!


RE: Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - Kacpersky12 - 13-11-2013 14:55

Dobrą sprawą jest również tworzenie własnej grafiki do postów. Dużo zależy od Twojej kreatywności, np. dodaj post ze screenshot z gry, a w opisie pytanie z jakiej to gry. Mniej więcej coś takiego Smile Pole do popisu jest duże. Jak chcesz się skupić na konkretnej grupie odbiorców to pisz i przedstawiaj wszystko co powinno ich zainteresować i dać im rozrywkę.


RE: Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - mirasek123 - 17-11-2013 19:21

Codziennie wstawiać jakieś 3-4 linki, sporo zdjęć, nakręcanie dyskusji itd.


RE: Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - Victoremque - 29-11-2013 16:07

Sory że odbiegam od tematu ale jak chcesz zarobić na FP? Sprzedać go później na allegro? Czy jest jakiś program partnerski z facebookiem/ z firmami?


RE: Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - MartinS - 29-11-2013 16:24

Domyślam się, że chodzi mu o sprzedaż reklamy na FP albo bezsensowny spam linkami PP.


RE: Jak prowadzić wartościowego fanpage'a - Icek - 30-11-2013 14:52

Posty najlepiej wrzucac od 16:30 do 20... Potem aktywnosc spada...
Najlepiej jest zaplanowac czas dodania postu ^^ I robic cos innego niz siedziec przed kompem caly czas.... Dodanie z 2-3 adminow dla pomocy^^
Absolutny zakas korzystania ze stronek z wymiana ruchu... To tylko cyferki, nie ludzie ktorzy beda aktywni^^ (zdarzaja sie czasami tacy ktorzy zostawia stronie a nie odlajkuja)

Dodanie z 3-4 postow dziennie wystarczy Big Grin

Minimum 3 dobre posty 4 moze byc ciulaty lekko xD (Jak zdobedziesz fanow to beda lajkowac nawet posty wql bez sensu... )