Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! (/Temat-PPI-MediaKings-ALTERNATYWA-DLA-PPA-78451)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - full2000 - 20-01-2015 18:12

Wie ktoś czy wypłacają w nowym roku? Czy media kings płaci pod koniec miesiąca? Niedługo dobijam do minimum i przenoszę się całkowicie na PIB.


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - milosz998 - 20-02-2015 17:29

Oni jeszcze płacą?


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - full2000 - 21-02-2015 12:07

(20-02-2015 17:29)milosz998 napisał(a):  Oni jeszcze płacą?

Właśnie nie wiem... Mam 53USD tam czkające na wypłatę. Podobno na dniach mają wypłacić jednak mają jakieś problemy z pp.
Jak wyślą to pochwalę się tutaj ale na nic nie liczę... Jak szukasz wypłacalnego serwisu PPI to zapraszam do mojej sygnaturki.


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - Arivi - 25-02-2015 12:04

(21-02-2015 12:07)full2000 napisał(a):  Właśnie nie wiem... Mam 53USD tam czkające na wypłatę. Podobno na dniach mają wypłacić jednak mają jakieś problemy z pp.
Jak wyślą to pochwalę się tutaj ale na nic nie liczę... Jak szukasz wypłacalnego serwisu PPI to zapraszam do mojej sygnaturki.

Z media-kings nawet nie idzie się dogadać o przymknięcie oka jeśli brakuje jednego dolara do wypłaty. Grafika na stronie sama się zmienia mimo, że wybiera się specjalny link z danym landing page, a o pięciu leadach wartych łącznie 0,00$ już nie wspomne. Przydałby się jakiś Polski serwis, który wszystko ogarnie, a nie ciągle te same landing page od wielu lat. Ludzie już od dawna wiedzą, że biała strona z jednym niebieskim divem z zaokrąglonymi rogami i napisem "Download" to jedno wielkie g.. ale co tam. Widać zero kreatywności z ich strony, a mogliby to nadrobić chociaż szybszymi wypłatami i zmniejszeniem minimum.

W skrócie mówiąc "Nie polecam media-kings.com!"


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - full2000 - 26-02-2015 10:52

Doszło wczoraj:
[Obrazek: kbvctq.jpg]
ale tak jak up nie polecam. Problemy z wypłatami, na wypłatę czekałem bardzo długo.
Jak już ktoś chce zarabiać na PPI to polecam serwis z mojej sygnatury.


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - domin_dz - 11-04-2015 12:36

Dalej wypłaca? Bo najlepiej na tym wychodzę.


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - full2000 - 21-06-2015 16:19

Media-Kings chyba zwinęło biznes - "This domain is expired."

Edit: Tak MK padło, potwierdzone info.


PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - Hybrid1990 - 19-06-2021 11:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.