Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! (/Temat-PPI-MediaKings-ALTERNATYWA-DLA-PPA-78451)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Odp: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - PokerStars1910 - 20-10-2013 16:43

Faktycznie, zle wkleilem, wejde potem na kompa i poprawie. Co do wirusow to nie dziw sie - to nie trojany, ale zasyfione toolbary, etc.

News z dzis

Due to the accident on one of our servers, the
statistics for today are not fully displayed.
It will be fixed in a few days (all information
about leads and profits is in safe keeping).


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - Klin - 20-10-2013 16:54

Podobno w głównej mierze sam Admin dodaje na rosyjskie fora/portale swoje statystyki i dowody wypłat z tego serwisu. Jeśli ktoś ma czas niech przetestuje, wypłaty w systemie 14 dniowym.

Mi się wydaje że jest to po prostu rozpowszechnianie swojego botneta, dość sprytnie zrobiona akcja.


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - paolo10 - 20-10-2013 17:12

Jezu, czy wy zawsze przy czystym linku musicie wstawiać tę smutną emotkę? Może jestem upierdliwy ale irytuje mnie już ta głupia moda na forum.
Sorry za offtop Jerk2


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - damianus627 - 20-10-2013 17:23

(20-10-2013 16:54)Klin napisał(a):  Podobno w głównej mierze sam Admin dodaje na rosyjskie fora/portale swoje statystyki i dowody wypłat z tego serwisu. Jeśli ktoś ma czas niech przetestuje, wypłaty w systemie 14 dniowym.

Mi się wydaje że jest to po prostu rozpowszechnianie swojego botneta, dość sprytnie zrobiona akcja.
Coś w tym może być bo nie sądzę żeby tylko tak za instalacje.
Być może tak jak niektórzy piszą chodzi o toolbary, a być może o zebranie kilkunastu komputerów i prowadzenie z nich różnych ataków.
(20-10-2013 17:12)paolo10 napisał(a):  Jezu, czy wy zawsze przy czystym linku musicie wstawiać tę smutną emotkę? Może jestem upierdliwy ale irytuje mnie już ta głupia moda na forum.
Sorry za offtop Jerk2

Niektórzy tak dają żeby wszyscy w reflink klikali.


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - kalutor - 22-10-2013 22:03

Widzę dowody wpłat na PayPal, natomiast w serwisie brak opcji ich zlecania przez ten procesor... O co chodzi?


Oki, już wszystko wiem Wink


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - matek697 - 22-10-2013 23:12

Ktoś na tym zarabia? Jak jest z konwersją?


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - kalutor - 23-10-2013 00:31

W przeciwieństwie do narzędzi zachęcających do "akcji", to tworzone linki wyglądają mało wiarygodnie, gdyby nie to - konwersja byłaby przyzwoita. Jako, że dopiero testuje, trudno mówić o zarobkach, ale za leada z Polski wpadło $0,29.


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - majinpov - 23-10-2013 08:30

ciekawa strona, zarobki też niezłe jak na sposób promocji, warto się zainteresować tematem.


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - TastemanPL - 23-10-2013 21:15

Po wejściu na mirror jakoś mi się odechciało .
[Obrazek: 4gug.png]


Odp: RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - PokerStars1910 - 24-10-2013 08:14

(23-10-2013 21:15)TastemanPL napisał(a):  Po wejściu na mirror jakoś mi się odechciało .
[Obrazek: 4gug.png]

Avast wszystko blokuje. Sad Patrz na pierwszą stronę, Qwik nawet o sieciach CPA wspomniał.