Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku (/Temat-Jak-przyspieszyc-wczytywanie-stron-podczas-restocku-7844)

Strony: 1 2


Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - mikolaj90 - 28-05-2010 18:48

W tym poradniku pokaże Wam jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku


1. Ściągamy program ,,Cheat Engine ze strony Tej

2. Gdy pobraliśmy program, instalujemy go.

3. Uruchamiamy naszą przeglądarkę internetową (najlepiej Firefoxa)

4. Uruchamiamy program.

5. Ukazało nam się okienko programu. Klikamy na ,,migającą" ikonkę komputera w górnym lewym rogu.

6. Z okienka ,,Process List" wybieramy i zaznaczamy opcję ,,firefox.exe. Klikamy na ,,Open"

7. Na prawej stronie okienka programu (tak na środku i po prawo) zaznaczamy opcję ,,Enable Speedhack"

8. Przesuwamy suwak najlepiej tak, aby w linijce ,,Speed" ustawić na prędkość 5,0.

9. Klikamy w opcję ,,Apply"

10. Teraz nasza przeglądarka będzie chodziła BARDZO SZYBKO, a strony będą wczytywały się z prędkością światła. (Big Grin). Na pewno przyda się to podczas restocku, gdyż strony będą wczytywać się w mgnieniu oka. Jest to po prostu Speed Hack.

Mam nadzieję, że poradnik się przyda. Od razu napiszę, że za to BANA DOSTAĆ NIE MOŻNA !
Pozdrawiam i zakazuję kopiować na inne fora internetowa !



RE: Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - Gonzo - 28-05-2010 22:10

tak tylko że to jest speed hack który nam przyśpiesza proces aplikacji a nie neta, a z tego co wiem to jak ci się stronka ładuje zależy do tego jaki się ma net i jaki upload ma serwer
masz + za "poradnik"


RE: Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - Silek - 28-05-2010 22:10

Według mnie ten program może zwiększać priorytet procesu przeglądarki a co za tym idzie rośnie szansa, że podczas restocku może przywitać nas błąd i wysypanie się przeglądarki. Mogę się mylić, lecz tutaj ten program osobiście by mi nie pomógł, gdyż wszystko zależy jak ptzplace jest obciążone i jak łącze sobie z nim radzi a przeglądarka działa jak ma działać i takim softem wiele nie zdziałasz Wink

Ale swoją drogą szacuneczek dla Ciebie za ten poradnik Smile

Pozdrawiam


RE: Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - Xkoniak - 29-05-2010 08:38

No nawet nawet :-) Leci ++


RE: Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - mikolaj90 - 29-05-2010 09:07

No też macie rację, ja sam tego używać nie będę, lecz może ktoś kiedyś spróbuje Big Grin


RE: Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - budzik6410 - 29-05-2010 09:34

mikolaj90 weszło ci normalnie na restock?


RE: Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - mikolaj90 - 29-05-2010 10:10

Ja tego jeszcze nie próbowałem, tylko sam na początku sprawdziłem jak będą strony wchodziły i wchodziły normalnie. Jeżeli ustawi się tam normalną prędkość, np. 2 lub 5 to nic stać nie powinno. Ptz place i inne strony też powinny chodzić bez zarzutu wtedy.


RE: Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - Dareczek13 - 29-05-2010 10:15

przyda sie +


RE: Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - Vesperus - 29-05-2010 20:57

NIE POLECAM !!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!

Bardzo łatwo ten programik wykryć i dostaniecie BANa

Użyłem go do Qgier tylko że zmniejszyłem prędkość to po grze pojawił się komunikat : "Wykryto próbę oszustwa"


RE: Jak przyspieszyć wczytywanie stron podczas restocku - mikolaj90 - 30-05-2010 15:15

VESPERUS, człowieku pomyśl zanim napiszesz Tongue

W Qgry też go próbowałem i pojawił się komunikat bo oni specjalnie tak zabezpieczyli tą grę, żeby wykrywała SPOWOLNIENIA ! Chyba logiczne jest to :/

A co do Lockerz to całkiem co innego i na Lockerz takiego czegoś nie da wykryć, gdyż to 2 inne sprawy.

PS: Na Qday 2 razy go użyłem miesiąc temu i bana nie mam. Lecz i tak nie polecam go używać bo na Qgrach nic nie da.