Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. (/Temat-Nie-pozwol-by-sklepy-na-Tobie-zarabialy-78436)

Strony: 1 2


Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - AbC1995 - 20-10-2013 13:19

Firma FM GROUP poszukuje osób do pracy. Polega ona na promowaniu firmy, produktów jakie oferuje.

Oferujemy darmowe szkolenia, elastyczny system pracy.



Firma ta ciągle wzbogaca swoją ofertę i działa na całym świecie. Niesie ze sobą perspektywy, które w większości prac są niemożliwe. Firma ciągle się rozrasta, jest ceniona na całym świecie. Ale nikt o niej nie słyszy? Bo pieniądze zamiast iść na reklamę, idą w 30% np. dla Ciebie, czyli osób kupujących produkty i 40% na tworzenie,poszerzanie oferty.

Mile widziane osoby, które chcą otworzyć własny biznes bądź dorobić jako kupujący produkty.

Cenimy otwartość i komunikatywność.



Zalety:

- elastyczny czas pracy

- zarabiasz za korzystanie z produktów i polecanie innym (za każdą 1zl netto jest 1 pkt)

- od uzbierania 300pkt są dodatkowo wypłaty co miesiąc.

- darmowe szkolenia dla chętnych



Wady:

- brak szefa, sam musisz się mobilizować

-oplata wstępną jednorazowa: 36 zł: w tym katalogi i 20probek zapachowych

136zł: w tym katalogi, 150 próbek zapachowych



poszukuje osób z Krakowa bądź okolic



e-mail: [email protected]


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - damianus627 - 20-10-2013 13:22

Ja jestem z Krakowa, ale powiedz jaki jest minimalny wiek?

Zresztą to i tak pewnie jakieś oszustwo bo trzeba wpłacić kasę.


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - AbC1995 - 20-10-2013 13:27

(20-10-2013 13:22)damianus627 napisał(a):  Ja jestem z Krakowa, ale powiedz jaki jest minimalny wiek?

Zresztą to i tak pewnie jakieś oszustwo bo trzeba wpłacić kasę.

Napisałem na PW Wink


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - damianus627 - 20-10-2013 13:32

Ale jednak po domach nie będę chodził i sprzedawał.
Dodatkowo nie mam jeszcze lat 18.


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - AbC1995 - 20-10-2013 13:38

(20-10-2013 13:32)damianus627 napisał(a):  Ale jednak po domach nie będę chodził i sprzedawał.
Dodatkowo nie mam jeszcze lat 18.

Nie trzeba po domach Wink Wystarczy rodzina czy znajomi Wink


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - nokira - 20-10-2013 13:54

Ja osobiście nie jestem w tym i mam do tego uraz ogromny, denrwuje mnie ta firma. Ale nie jest scamem, jest w 100% wypłacalna i uczciwa ale trzeba sie pomęczyć by cokolwiek zarobić. Ja w tym nie jestem bo nie mam najmniejszego zamiaru biegać i sprzedawać kosmetyków itp innym.


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - AbC1995 - 20-10-2013 13:58

(20-10-2013 13:54)nokira napisał(a):  Ja osobiście nie jestem w tym i mam do tego uraz ogromny, denrwuje mnie ta firma. Ale nie jest scamem, jest w 100% wypłacalna i uczciwa ale trzeba sie pomęczyć by cokolwiek zarobić. Ja w tym nie jestem bo nie mam najmniejszego zamiaru biegać i sprzedawać kosmetyków itp innym.

A w domu używasz środków czystości, perfum, komórek czy kawy?
Wszystkie produkty przynajmniej raz na miesiąc się kupuje, więc automatycznie jest je sprzedać. Ceny są porównywalne do innych, a będąc w klubie ma się nawet taniej. Przede wszytskim chodzi tu o jakoś tych produktów, np. środki czystości są robione w nanotechnologii, w żadnym sklepie w Polsce tego nie kupisz bo by wtedy kosztowało o wiele więcej.


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - damianus627 - 20-10-2013 14:02

Coś mi się nie wydaje iż nie można ich kupić w normalnej sprzedaży.
Pewnie tak samo jak z tymi super krzesłami czy garnkami co sprzedają na konferencjach za 10k.


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - AbC1995 - 20-10-2013 14:08

(20-10-2013 14:02)damianus627 napisał(a):  Coś mi się nie wydaje iż nie można ich kupić w normalnej sprzedaży.

Chodziło o detergenty z nanotechnologii Wink


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - AnnaKa - 20-10-2013 14:47

Temat o tej tematyce jest na forum już poza tym ci z FM jak ktoś ładnie określił ich już tutaj zachowują się jak :
http://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

Tak ich widzę , tych młodzieńców w garniturkach , z myślą że są ponad wszystko . Że to oni są ZWYCIĘZCAMI ,