Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zrobić ios/android hack? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak zrobić ios/android hack? (/Temat-Jak-zrobic-ios-android-hack-78435)



Jak zrobić ios/android hack? - jannowak - 20-10-2013 13:13

Witam,
coraz częściej spotykam się z hackami na androida. Chciałbym sam także je robić, ale zastanawiam się czy jest sens? Czy cieszą się one powodzeniem i są pobierane przez ludzi? A jeżeli tak to jak pokazać zmianę wartości w tych grach za pomocą kompa?


RE: Jak zrobić ios/android hack? - Qwik - 20-10-2013 13:18

Zwiększają wiarygodność.


RE: Jak zrobić ios/android hack? - damianus627 - 20-10-2013 13:34

Zrób jak najbardziej wiarygodny filmik.
Natomiast co do zwiększenia wartości w grze to trzeba:
nabić samemu podaną rzecz;
przerobić w photoshopie
edytować kod źródłowy


RE: Jak zrobić ios/android hack? - surfer0700 - 20-10-2013 15:00

Zawsze możesz pobrać emulator na komputer albo po prostu wykorzystać cudzy filmik. Ta druga opcja jest o wiele szybsza i o wiele łatwiejsza, no ale ma też swoje minusy.
Na początek pobierz sobie triala Camstasia 8, to narzędzie umożliwi Ci profesjonalną obróbkę każdego filmiku. Obojętnie czy swojego czy cudzego.

Posiadasz telefon z androidem / ios?


RE: Jak zrobić ios/android hack? - hertia - 20-10-2013 15:16

Bluestack czy YouWave jako emulator androida bo jak na razie zainstalowałem oba z tym że oba mają problem w działaniu ten pierwszy strasznie mulił ;/ drugi bedę musiał chyba reinstalować bo coś się spieprzyło mam win 7 64?


RE: Jak zrobić ios/android hack? - jannowak - 20-10-2013 20:39

Mam telefon z Androidem, Camtasie też posiadam, liczyłem jednak na jakieś emulatory, sprawdzę te na androida a co z ios?


RE: Jak zrobić ios/android hack? - surfer0700 - 21-10-2013 15:13

Na IOSa też są na pewno jakieś emulatory. W ostateczności możesz przerobić cudzy filmik.


RE: Jak zrobić ios/android hack? - Pixel25 - 22-10-2013 09:57

Jak chcesz aplikacje typu hack na androida to pisz PW mogę za $$ Ci napisać. Oczywiście samą aplikacje bo na co dzień koduję na androida filmik to już sam musisz nagrać. Robię aplikacje typu fake , oraz prawdziwe hacki do gier/programów i różne programy w zależności co potrzeba.