Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! (/Temat-Milion-Wejsc-W-Twoj-Link-Nie-ma-problemu-78420)



Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! - AnnaKa - 20-10-2013 02:13

Cześć , dziś znalazłem coś czego długo szukałem.
Potrzebne mi jest pełno wejść w link , bez klikania , czysty traffic.
I wpadłem na to free million autosurf !

Pomyślałem NIESAMOWITE 1.000.000 wejść w link za free !

No nic przeszedłem do rejestracji .
Okazało się , że jednak trzeba odwiedzić 1000 stron by móc wykorzystać swój milion . Trochę mi to zajęło ponieważ każda stronka ok. 10 sekund (ładowanie , lagi etc.) Ale opłacało się , wrzuciłem swój link , i śmiga aż miło patrzeć . Niestety strona nie cieszy się taką popularnością jak HITLEAP ale sam milion to taki prawie pasywny biznes Smile Dzięki temu dziennie mam pewne 1000 wejść co mnie bardzo cieszy , i dużo daje . Niestety nie jestem w stanie określić skąd są wejścia a pewnie wielu z Was by to interesowało . Sad

Na start dostajemy

Autosurf 1.000.000 points
banners 100 points
text 50 points

Jest to naprawdę sporo , dokładnie konto zostaje aktywowane gdy zobaczymy 1000 stron lub kupimy pakiet przez PayPal czego nie polecam bo 1000 stron to jeden dobry dzień i gotowe Smile


Troszkę zniechęca czas potrzebny do osiągnięcia efektu ale myślę że warto . Wielu z Was na pewno się ucieszy z tego MILIONA więc dzielę się z Wami.

Ref : http://freemillionautosurf.com?r=122629
Czysty : http://freemillionautosurf.com

Za poleconego bardzo dziękuję Smile

Jeśli ktoś chciałby wiedzieć jak i ile zarabiam w ten sposób zapraszam na PW Smile

Pozdrawiam


RE: Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! - Limitless - 20-10-2013 02:30

Nie wiem, chcessz zrobić z nas debili?Dam Ci 1200zł na paypal za m10zł chcesz?


RE: Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! - AnnaKa - 20-10-2013 02:33

Ale dlaczego tak uważasz ? Naprawdę otrzymujesz tam 1.000.000 pkt. za wysurfowanie 1000 stron. To jest jednorazowe .
Możesz myśleć w ten sposób jak piszesz ale weź pod uwagę że 10khits.com też mają podobny system który jednak troszkę mniej daje lecz w taki sam sposób to działa.

Jak już jednemu użytkownikowi pisałem kokosów z tego nie mam czego nie ukrywam , nie będę pisał że mam 1000 zł na miesiąc z tego co nie jest prawdą ale przy dobrej promocji wspomaganej innymi programami mam 1$ dziennie za to że komputer pracuje . Wiem że to nie jest dużo ale zawsze zastrzyk jakiś jest . Pewnie mnie wyśmieją niektórzy ale wolę podać taki sposób niż patrzeć jak inni co mają po kilka set zł i piszą na forum , ZAROBIŁEM DZIŚ 300 zł ... Ale jednak nie powiem Wam jak bo spalę swoją niszę ... Co mogę stracić nic , forum jest po to by mógł ktoś korzystać , może komuś się przyda więc zapraszam.


RE: Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! - hertia - 20-10-2013 14:53

No wiesz nisze można udostępnić ale ogarniętym ludziom wypracować swoją metodę by późnej dać ją zniszczyć jakiemuś dzieciakowi ? Ostatnio czytałem gdzieś że 2 nastolatków zamulało nk.pl botem tacy chciwi byli że prawdopodobnie dostaną pare milionów kary za spam i straty portalu.


RE: Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! - matek697 - 20-10-2013 15:26

a prąd to darmowy masz że cieszy cie 1$ dziennie za to że "komputer chodzi" ?


RE: Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! - AnnaKa - 20-10-2013 16:22

Nie darmowego nie mam lecz komputer i tak jest włączony wiec cieszy mnie ten 1 $ Smile


RE: Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! - davidek00 - 20-10-2013 16:25

annaka napisz na gg 4903372
ps.mam zablokowane pw muszę 40 postów napisać


RE: Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! - AnnaKa - 20-10-2013 17:34

kurde nie mam gg jak możesz napisz na mail : [email protected] Smile


Milion Wejść W Twój Link ? Nie ma problemu! - Hybrid1990 - 15-06-2021 20:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.