Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Xull'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Xull'a (/Temat-Typy-Xull-a-78414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 29-12-2013 18:54

Wszystkie poza Liverpoolem weszły, za co muszę pochwalić Chelsea nie wierzyłem w nich, a tu wygrali, brawo brawo.

Dziś stanowczo na plus. Big Grin


RE: Typy Xull'a - kapa137 - 29-12-2013 19:53

Chelsea - Liverpool - bardzo ciężki do przewidzenia mecz. Chelsea z mistrzowskimi aspiracjami , gra w LM ,a Liverpool także na majstra i podrażnione ostatnią pomyłką sędziego przy nieuznanym golu Sterlinga.Jednak Chelsea Big Grin


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 29-12-2013 22:08

No tak chciałem zrobić statystykę, ale przez to moje kombinowanie z wrzucaniem zakładów pogubiłem się już na początku, ale kiedyś do tego przysiądę tak na porządnie.

A na jutro jeden mecz.

Nacional v Benfica 2 - @1.67
I może teraz coś na live z Porto wpadnie, polecam zainteresować się meczem może być ciekawie.


RE: Typy Xull'a - mts - 30-12-2013 13:27

Nacional - Benefica 2 , ale można także dać że Obie strzelą . Pewny mecz.


Odp: Typy Xull'a - Xullrae - 30-12-2013 13:59

I mozna tez over 2.5, ja jednak zostane przy samej Benfice.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


Odp: Typy Xull'a - Xullrae - 31-12-2013 16:31

Benfica na plus.
Dzis, albo jutro jakos postaram sie wrzucic PL.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2

EDIT:

Arsenal v Cardiff 1
Liverpool v Hull 1
@1.72

ManU v Tottenham 1 - @1.80

Stoke v Everton 2 - @2.05

Swansea v Man City 2 - @1.61

Southampton v Chelsea 2 - @2.05


RE: Typy Xull'a - Slight - 31-12-2013 21:59

Obstawiłem 5 meczy, oprócz Stoke - Everton. Mam nadzieję, że faworyci nie zawiodą.


RE: Typy Xull'a - polik95 - 02-01-2014 15:07

za ile wgl grasz? i czy na każdą dajesz osobno hajs czy ako?


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 02-01-2014 19:08

To zależy od meczu kiedyś grałem za około 4 euro od meczu, wypłaciłem kasę, przegrałem to co mi zostało, teraz wpłaciłem 10 euro i gram po 2 euro, a czasami po 3, stawki małe póki co, ale plan jest taki żeby powoli to 10 euro pomnożyć i zwiększać stawkę z czasem.

Przepraszam, ale na śmierć zapomniałem wstawić typ na dziś, a był dobry po kursie ~2.00 na mecz Realu v PSG, najmocniej przepraszam tym bardziej że typ wszedł.

Jutro będzie kilka typów, wraca PD i kilka z angielskiego FA Cup.

A z wcześniejszych wszystkie poza Everton na +.(Swoją drogą wiedziałem że coś jest nie tak z Evertonem i teraz już wiem, brak im jednego bardzo ważnego zawodnika, głupi ja tego nie sprawdziłem i takie efekty.)

EDIT:

Największą bolączką dla mnie teraz jest to że, wygrywam coś, potem przegrywam i tak w kółko i od wpłaty oscyluję wokół swojej wpłaty nie wychodząc za bardzo na plus, chociaż teraz mam 16 euro(ten 1 nie wstawiony typ wychodzi mi na 0, bo jednego nie wstawiłem kiedyś i przegrałem.) i mam nadzieję że jutro wpadnie kilka dobrych meczy i będzie już spory plus.


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 03-01-2014 12:08

O kurczaki dni mi się popieprzyły dziś dopiero 3.
Na dziś spotkanie z pierwszej ligi angielskiej.

Gillingham - Wolves 2 - @1.73
Z 1 ligi angielskiej nieczęsto są typy i nie często one będą, ale okazyjnie można coś wrzucić jak dziś.