Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z terminami wypłat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: Problem z terminami wypłat (/Temat-Problem-z-terminami-wyplat-78410)

Strony: 1 2 3


RE: SCAM "pp.icharge.pl" - patryczek1425 - 20-10-2013 18:20

Strona naprawiona
brak nowych programów ... ;/
ale i tak idę spamować ;]


RE: SCAM "pp.icharge.pl" - PaulPB - 20-10-2013 19:01

naprawiona ale porwali mi 25 złoty Sad


RE: SCAM "pp.icharge.pl" - Trevor188 - 20-10-2013 19:21

Naprawiona , nie naliczyli leadow od wczoraj od 20;00 do dzisiaj do godziny koło 19;00 :/
- pisze przy każdym linku czy to spam jak ktoś klika ;<


RE: SCAM "pp.icharge.pl" - patryczek1425 - 20-10-2013 20:05

no niestety jeden sposób już się spieprzył ...
niby mieli leady cały dzień dziś naliczać leady a jak była w ''naprawie'' nie wiem czego to wcale na stronę niemożna było wejść .. powoli koniec prawdopodobnie z icharge..
Zleciłem wypłatę w piątek dziś o 20.27 mi ją potwierdzili czyli jutro powinny być kolejne pieniądze od nich ;]


RE: SCAM "pp.icharge.pl" - martucha123 - 08-11-2013 21:35

Kłamstwo


RE: SCAM "pp.icharge.pl" - Kzn - 08-11-2013 22:03

(20-10-2013 20:05)patryczek1425 napisał(a):  no niestety jeden sposób już się spieprzył ...
niby mieli leady cały dzień dziś naliczać leady a jak była w ''naprawie'' nie wiem czego to wcale na stronę niemożna było wejść .. powoli koniec prawdopodobnie z icharge..
Zleciłem wypłatę w piątek dziś o 20.27 mi ją potwierdzili czyli jutro powinny być kolejne pieniądze od nich ;]

I jak dostałeś wypłatę?


(08-11-2013 21:35)martucha123 napisał(a):  Kłamstwo
Skąd taka wiadomość ?


RE: SCAM "pp.icharge.pl" - patryczek1425 - 09-11-2013 08:47

Haha wypłatę otrzymałem we wtorek przeważnie we wtorek kasę się dostaje


RE: SCAM "pp.icharge.pl" - krzysiekmat - 15-11-2013 12:26

Witam

Trochę dziwna sprawa otrzymałem email

Cytat:Wypłata zlecona - wyjaśnienie sytuacji

Drogi partnerze

Chcemy przeprosić Cię z całego serca za opóźnienie w realizacji wypłaty. Wszystkie przelewy zostały zlecone dzisiaj do godziny 11 z banku ING Business. Pojawią się na Twoim koncie wedle sesji przychodzącej w Twoim banku, co można sprawdzić w kalkulatorze elixir.

Nigdy nie spodziewaliśmy się takiej ilości osób w programie partnerskim oraz takiej ilości zleconych przelewów. Zatrudniliśmy więcej pracowników do realizacji wypłat, od teraz nigdy nie będziesz musiał czekać na swoje pieniądze.

Życzymy dalszych sukcesów z naszym programem Icharge, który oferuje największe stawki z wszystkich programów partnerskich.

W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą.

Z wyrazami szacunku
Pozdrawia Icharge
Weronika Kurowska [email protected]

Przy okazji przesłali mi bazę prawie 500 adresów email

I nic może nie byłoby w tym dziwnego jakbym należał do tego programu i zlecał wypłate?


RE: Problem z terminami wypłat - iCharge - 16-11-2013 10:27

Witamy serdecznie

Rozumiemy zaniepokojenie wypłatami. Rzeczywiście popełniliśmy błąd z terminem wypłat, nie daliśmy rady zlecić ich wszystkich na raz. Oczywiście, wszystkie przelewy trafiły ju do naszych partnerów i to opóźnienie nigdy nie będzie miało prawa wystąpić ponownie.

Przygotowujemy w tej chwili nowy program, wkrótce poinformujemy Was o tym Smile
Zyczymy miłej soboty!


RE: Problem z terminami wypłat - Tyrkijt - 16-11-2013 14:18

(16-11-2013 10:27)iCharge napisał(a):  Witamy serdecznie

Rozumiemy zaniepokojenie wypłatami. Rzeczywiście popełniliśmy błąd z terminem wypłat, nie daliśmy rady zlecić ich wszystkich na raz. Oczywiście, wszystkie przelewy trafiły ju do naszych partnerów i to opóźnienie nigdy nie będzie miało prawa wystąpić ponownie.

Przygotowujemy w tej chwili nowy program, wkrótce poinformujemy Was o tym Smile
Zyczymy miłej soboty!

Nowe programy już mieliście dodać dawno temu, dodatkowo miał się do mnie na gg odezwać ktoś odnośnie pomysłów na nowy program partnerski no ale widocznie muszę poczekać na kreator na easysub skoro zarobić nie chcieliście. Pozdrawiam Smile