Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista blogów PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Lista blogów PPA (/Temat-Lista-blogow-PPA-78403)



Lista blogów PPA - bossos - 19-10-2013 20:02

1.Nazwa przedmiotu :Lista blogów PPA z dużą ilością wejść dziennie
2.Opis przedmiotu :Jak w temacie
3.Zdjęcia :Brak
4.Kontakt TongueW
5.Cena :?
6.Sposób zapłaty za przedmiot :MBank


Podaj przybliżoną cenę
//Sloniasek



RE: Lista blogów PPA - Bolt - 19-10-2013 20:11

A co ma ilość wejść do tego jak jest on wartościowy? Wejścia mogą pochodzić ze spamu, mogę nawet na onecie pisać komenty i hop mój blog jest popularny. Rozumiem gdyby ten twój zbiorek posiadał wartościowe nisze. Ale to tak czy siak biorąc pod uwagę jak wielu kretynów daje swój blog na strony addmefast itp do "website hits" itp że jednym surfem można złapać kilka wartościowych Smile desperacja uderza po kościach czy niszczenie konkurencji?


RE: Lista blogów PPA - Kiljan - 19-10-2013 20:12

Interesują Cię jakieś konkretne kategorie blogów? Mam posortowane według serwisów niestetySad
Jaka ilość Cię interesuje, czy mają to być topowe blogi czy bardziej średniaki ale też z dużą ilością odsłon?


ps. oczywiście żartuję....nie mam posortowanych...


RE: Lista blogów PPA - bossos - 19-10-2013 20:17

Blogi z hackamiSmile Najlepiej topowe blogiSmile


RE: Lista blogów PPA - Slight - 19-10-2013 20:54

User @Kzn z tego co pamiętam to sprzedawał, poszukaj. Wink


RE: Lista blogów PPA - GoodLecki - 21-10-2013 19:07

Na przykład


RE: Lista blogów PPA - bossos - 21-10-2013 19:11

Potrzebna mi gotowa lista najlepszychSmile


RE: Lista blogów PPA - GoodLecki - 21-10-2013 19:15

Jak ci się nie chce szukać to za 20 zł ci posegreguje je, to 5 min roboty Big Grin
W tym co ci dałem wyżej masz prawie jeden pod drugim blog o PPA, możesz jeszcze kombinowac z innymi operatorami przy zapytaniach.


Lista blogów PPA - yazir - 20-12-2013 20:37

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.