Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czerwcowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czerwcowy Restock (/Temat-Czerwcowy-Restock-7838)

Strony: 1 2


Czerwcowy Restock - Z - List - 28-05-2010 16:04

Kiedy on będzie, napisz.


RE: Czerwcowy Restock - mateja11 - 28-05-2010 16:07

Ja myślę że bedzie 28 Czerwiec...


RE: Czerwcowy Restock - Gumowy - 28-05-2010 16:09

Ludzie maj się jeszcze nie skończył a wy już o czercu...


RE: Czerwcowy Restock - szulakaluble - 28-05-2010 16:20

Lockerz nawet nie napisał nic ze w ogóle w czerwcu będzie restock a tu ankieta i to bzdetna...


RE: Czerwcowy Restock - Tech - 28-05-2010 18:04

(28-05-2010 16:09)Gumowy napisał(a):  Ludzie maj się jeszcze nie skończył a wy już o czerwcu...

No dokładnie, [img]http://img15.imageshack.us/img15/8291facepalmr.gif[/img]

Ale skoro już jest ankieta to niech będzie, że 26.


RE: Czerwcowy Restock - Silek - 28-05-2010 18:11

Przepraszam, że to powiem, ale to jest najgłupsza ankieta jaką widziałem na tym forum. Jak ktoś wyżej powiedział, maj sie jeszcze nie skończył a my mamy się bawić w proroków :/ A skąd wiesz, że restocku nie będzie przed 21 czerwca ? <lol> Zero informacji ziomek a robisz ankietę jakby to zaraz miał być czerwcowy restock.


RE: Czerwcowy Restock - Zythus - 28-05-2010 19:42

A ja napisze CI, głupi zasrańcu, że skończ robić te popieprzone ankiety, sondy i tematy, bo tylko wkurwiasz ludzi i sprawiasz, że moderatorzy mają więcej roboty? Po chuj ty takie tematy robisz? Chcesz się wykazać czy co? Pokazujesz tylko swoją bezmyślność w ten sposób dzieciaku. Ogarnij dupe w końcu, bo nerwy puszczają, jak się widzi Twój 10 popieprzony, absurdalny temat! Pewnie i tak tego nie czytasz, ale po prostu musze coś o tym napisać.

Apelacja do Ekipy LFE - ZRÓBCIE COŚ Z NIM WRESZCIE!


RE: Czerwcowy Restock - ksomix - 28-05-2010 19:45

ja stawiam na 24 czerwca, wkoncu to koniec roku szkolnego(przynajmniej u mnie) HuhHuh


RE: Czerwcowy Restock - Lubelak - 28-05-2010 20:54

(28-05-2010 19:42)Zythus napisał(a):  A ja napisze CI, głupi zasrańcu, że skończ robić te popieprzone ankiety, sondy i tematy, bo tylko wkurwiasz ludzi i sprawiasz, że moderatorzy mają więcej roboty? Po chuj ty takie tematy robisz? Chcesz się wykazać czy co? Pokazujesz tylko swoją bezmyślność w ten sposób dzieciaku. Ogarnij dupe w końcu, bo nerwy puszczają, jak się widzi Twój 10 popieprzony, absurdalny temat! Pewnie i tak tego nie czytasz, ale po prostu musze coś o tym napisać.

Apelacja do Ekipy LFE - ZRÓBCIE COŚ Z NIM WRESZCIE!

W pełni sie zgadzam
zakłada powalone ankiety Żal


RE: Czerwcowy Restock - Satan - 28-05-2010 21:03

Zythus na prezydenta xD Ja daje 100 procent poparcia