Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Punkty !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Punkty !!! (/Temat-Rozwiazane-Punkty-7837)



[Rozwiązane]Punkty !!! - KamilZioom - 28-05-2010 16:02

Nie wiecie co siestalo ?? Lockerz wyzerował mi Ptz a znajomych nie i co jest grane ???
Mnie 3 dni nie ma a tu takie jaja !!!


RE: Punkty !!! - Tech - 28-05-2010 17:56

Ciężko powiedzieć. Oszukiwałeś? Pisałeś im o tym? Sprawdź swojego meila czy masz jakąś wiadomość od nich..


RE: Punkty !!! - Z - List - 28-05-2010 18:09

Musisz koniecznie napisać do nich i opisz co się stało dokładnie; czy oszukiwałeś (wszelkie generatory, PTZ Adder); czy robiłeś konta ze swojego kompa. Ja bym napisał do:
[email protected] - coś tam w przypadku PTZ
[email protected] - główna ekipa lockerz.com
Więc napisz do brada i supportu. Ja bym tak samo zrobił.
Pozdrawiam Big Grin


RE: Punkty !!! - KamilZioom - 28-05-2010 21:35

Oszukiwałem i się przyznałem ,ale oni powiedzieli ze mi darują ;/ Napisałem do nich przez "Contact Us" i żadnego mejla nie mam ;/


RE: Punkty !!! - Z - List - 29-05-2010 12:03

No i po co ci to było, napisz z normalnej poczty, a nie z "Contact Us", powinni odpisać.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Punkty !!! - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.