Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gracie gry legalne czy pirackie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Gracie gry legalne czy pirackie (/Temat-Gracie-gry-legalne-czy-pirackie-78351)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - lukasz.t - 17-12-2013 11:04

(14-11-2013 17:07)woojohn napisał(a):  Zastanawiam się o co w tym wszystkim chodzi, może to wina wieku (gry mi się już nudzą?) a może tego, że często żałuje zakupu, bo wydaje mi się że moje pieniądze zostały wydane niewłaściwie. Chyba coś w tym jest, nie uwazacie? Ludzie często piracą, nie dlatego że nie mają pieniedzy na grę, tylko boją się że wydadzą pieniądze na coś co tak naprawde nie sprawi im przyjemności, na wątpliwą i krótkotrwałą rozrywkę.

Coś z pewnością w tym jest! Chodzi o pieniądze - skoro ktoś ciuła i ciuła aby uzbierac np. 200zł to tak troche szkoda jest to wydać na jedną oryginalną grę, skoro ma się świadomość, że można ją sobie ściągnąć za darmo i mieć tyle samo frajdy - lub tak samo mało frajdy jeśli sie okaże, ze gra nam nie podchodzi lub np. nie chodzi płynnie na naszym PC itd (wtedy radość z pobrania pirata jest tym większa, bo sie człowiek cieszy, ze nie wydał kasy na grę, w którą nie gra)

Tak czy inaczej - dla mnie na PC piraty lub darmowe gry przez przeglądarkę...


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - nkkohp - 18-12-2013 17:12

Zależy od ceny Big Grin


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - emem - 21-12-2013 17:10

najpierw pykam trochę w demo, jeśli nie ma to jakiś gameplay a kiedy wpadnie w gust to kupuje, w końcu trzeba od czasu do czasu wesprzeć tą branżę Cool


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - DeNNy - 24-12-2013 00:11

Czasem tak i tak Big Grin


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - duzyBOB - 29-12-2013 14:36

Oczywiscie Orginal Big Grin


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - TREBORss - 29-01-2014 22:26

Obecnie gram tylko i wyłącznie na oryginałach. Lubię postawić sobie oryginał na półce obok innych gier; można powiedzieć, że jestem typem kolekcjonera Smile
Nie ukrywam też, że zdarzało się kiedyś grać nieraz na piratach, ale dawno od tego odszedłem, źle mi z tym było Tongue


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - Merlasik - 03-03-2014 16:29

Od steama Big Grin


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - kuba2232 - 23-03-2014 12:31

Głównie steam/origin, ale część przypłynęła z zatoki piratów Jerk2


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - raikks - 26-03-2014 14:59

Arrrr , ale czasami coś kupuję by grać na multi


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - DzejkobPL - 29-03-2014 23:16

Zależy od wielu czynników Big Grin