Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gracie gry legalne czy pirackie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Gracie gry legalne czy pirackie (/Temat-Gracie-gry-legalne-czy-pirackie-78351)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - Captain - 27-10-2013 20:49

Ja kupowałem oryginały i mam na półce całkiem niezłą kolekcję. Aczkolwiek kilka razy zdarzyło mi się ściągnąć 'pirata'. Było to głównie wtedy kiedy bardzo chciałem zagrać w jakąś konkretną grę, a nie miałem pieniędzy na jej zakup i nie miałem skąd ich wziąć, oraz gdy gra nie była dostępna w sklepach i nie bardzo miałem gdzie ją kupić.


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - piotrv1975 - 27-10-2013 20:57

ja gram w gry darmowe i stare a te ostatnie raczej są już za darmo


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - bully19 - 05-11-2013 19:34

Ja staram się jak najmniej piracić, wykorzystywać gry free2play, czasami za darmo jakąś grę znależć, no i najlepsze gry kupować


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - szalonymad - 05-11-2013 22:44

Jak gra jest na przecenie i jest na Steam to do razu kupuje a jak nie to mówi się trudno i odpala się utorrenta.


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - Nortix - 05-11-2013 23:31

Hmm to zależy w co mam ochotę pograć jak chodzi o stare gry z 1999/2005 to raczej ściągam bo ciężko jest takie gry już kupić a tak to staram się raczej kupować oryginalne gry. Ale nie zawszę się ma te pieniądze na gry więc trzeba się zadowolić µTorrent'em. Poza tym piracenie według mnie to nie jest zła rzecz... to jest tak jak by ktoś komuś pożyczył grę ale na większą skale.


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - lukasz.t - 08-11-2013 09:29

W moim przypadku: µTorrent i do przodu

Po co mam płacić grube (jak dla mnie) ok. 150 czy 200zł za nową grę, skoro mogę ją ściągnąć za darmo...

Nie mówię oczywiście, ze piraty sa super itd, ale na "polską kieszeń" jest to niestety... często jedyna opcja...


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - Patryk2808 - 09-11-2013 20:23

Jak dobre multi to sie kupuje;p


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - woojohn - 14-11-2013 17:07

A ja od czasu gdy zaczałem zarabiać i kupować sobie oryginały (w sumie głownie na ps3 bo na PC-cie mało gram) Gra nie sprawia mi już tyle przyjemności.. Ostatnio kupiłem GTAV, pare zadań ukonczyłem i gra leży.. Kiedyś, gdy jeszcze chodziło się do szkoły średniej, piraciłem, tzn miałem kumpla ktory zawsze miał pełno gier i zawsze miałem w co grać i przyjemność z grania! Gry które były średnie, szybko odinstalowywałem, gry które były świetne przechodziło się kilka razy, a niektóre z nich (np AoW lub Twierdza) mam do dziś pomimo uplywu lat i chętnie w nie gram. Zastanawiam się o co w tym wszystkim chodzi, może to wina wieku (gry mi się już nudzą?) a może tego, że często żałuje zakupu, bo wydaje mi się że moje pieniądze zostały wydane niewłaściwie. Chyba coś w tym jest, nie uwazacie? Ludzie często piracą, nie dlatego że nie mają pieniedzy na grę, tylko boją się że wydadzą pieniądze na coś co tak naprawde nie sprawi im przyjemności, na wątpliwą i krótkotrwałą rozrywkę.


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - xavier1993 - 25-11-2013 14:09

Ja tam ostatnio skupiam się tylko na darmowych mmo, więc nie mam jak piracić Big Grin


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - BlackElegant - 15-12-2013 15:22

Orginaly bo gram w multi tylko ; D