Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gracie gry legalne czy pirackie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Gracie gry legalne czy pirackie (/Temat-Gracie-gry-legalne-czy-pirackie-78351)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - sajmoon - 20-10-2013 10:36

Tylko i wyłącznie oryginały.


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - Kiljan - 20-10-2013 10:57

Tylko i wyłącznie piraty :|


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - Krakerson - 20-10-2013 13:59

Oryginały.


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - marcingot - 25-10-2013 22:29

Piraty i Oryginały Big Grin zależy czy gra ma dobre multi


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - vipper - 26-10-2013 18:37

Ostatnio nie opłaca się piracić, ponieważ z bundli kupujesz dziesiątki gier po dolcu Big Grin


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - szczygielek - 27-10-2013 09:38

Biorąc pod uwagę, że EA SPORTS wprowadziła nowe zabezpieczenia, to teraz np. w FIFĘ 14 nie da się za bardzo "przypiracić". Każda fifa ma swój kod, a kod można zarejestrować tylko i wyłącznie na jednym Orginie, a teraz fifa, juz chodzi tylko z orginem. Przemysł piracki się rozwija, to i zabezpieczenia się zwiększają i brawo do EA SPORTS, że z tym walczą Smile


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - Qwik - 27-10-2013 09:50

Jest piracka wersja fify wiec nie wiem dlaczego się tak podniecasz tymi zabezpieczeniami.


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - Slight - 27-10-2013 10:32

Ja kupuję oryginały. Skoro gra nam się podoba, to chyba dobrze wesprzeć twórców, niż ich okradać. Cool

Poza tym nie mam transferu, żeby pobierać jakieś pirackie gry..


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - tiumer - 27-10-2013 18:07

Ja kupuję oryginały, ale nie od razu po premierze tylko trochę później na jakiś wyprzedażach. Dzisiaj wyhaczyłem wszystkie części Max Payne za 13$ Huh


RE: Gracie gry legalne czy pirackie - szogunk - 27-10-2013 20:26

ja też kupuje oryginały Smile wczoraj udało mi się zdobyć Mafia II i Civilization V za darmo i w pełni legalnie Smile