Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poważna reklama - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Poważna reklama (/Temat-Powazna-reklama-78314)



Poważna reklama - ewula - 18-10-2013 11:24

Wpadłam na taki pomysł aby zainwestować troche grosza na reklame.Ale nie na fanpage.Mam tu na myśli większe serwisy społecznościowe.

I moje pytanie brzmi,czy warto?Warto wydać 100 zł na jeden serwis?Nie pamiętam teraz ile dokładnie chciał jenen z większych ale wiem że to była cena za 1k wejśc.

I czy wogóle mogą mi taką reklamę zrobić?

Chce dodać że chciałabym reklamować pliki z których na FP miałam 400 pobrań w 2 dni.


RE: Poważna reklama - diabloo07 - 18-10-2013 11:30

Mogą Ci zrobić, jak zrobisz odpowiedni baner. Oczywiście baner musi przyciągać użytkownika, a czy to Ci się opłaci zależy tylko od Ciebie Wink ze stawką 2zł może być ciężko, im wyższa, tym większe prawdopodobieństwo zarobku.


RE: Poważna reklama - ewula - 18-10-2013 11:32

Stawke mam 3 zł.W pierwszy dzień użytkownicy FP super łapali się na te pliki ponieważ każdy chciał "to mieć" serwisy społecznościowe odwiedza więcej ludzi niz moje FP i dlatego się zastanawiam czy nie zaryzykować.


RE: Poważna reklama - daniel42na - 18-10-2013 11:36

Raczej bardziej patrz w strone serwisów zajmujących się reklamą na przykład adtaily niż w strone pojedynczych stron www.
Oczywiście nikt Ci nie powie jak zbudować profitującą kampanie, jak dobrać banery i target.
To nie są tak proste rzeczy jak spam, przynoszą ogromne efekty ale trzeba poświęcić sporo czasu na testy i też sporo stracić.
Możesz oczywiście średnio wyliczyć na podstawie konwersji i zarobków czy opłaca Ci się płacić konkretną sume za klik ale w rzeczywistości często wychodzi to dużo słabiej.


RE: Poważna reklama - ewula - 18-10-2013 11:53

(18-10-2013 11:36)daniel42na napisał(a):  Raczej bardziej patrz w strone serwisów zajmujących się reklamą na przykład adtaily niż w strone pojedynczych stron www.
Oczywiście nikt Ci nie powie jak zbudować profitującą kampanie, jak dobrać banery i target.
To nie są tak proste rzeczy jak spam, przynoszą ogromne efekty ale trzeba poświęcić sporo czasu na testy i też sporo stracić.
Możesz oczywiście średnio wyliczyć na podstawie konwersji i zarobków czy opłaca Ci się płacić konkretną sume za klik ale w rzeczywistości często wychodzi to dużo słabiej.

A mógłbyś mi pomóc na PW?Chciałabym tylko sie o kilka rzeczy zapytać,bo nie chce tutaj na forum już.


RE: Poważna reklama - daniel42na - 18-10-2013 11:57

Jak chcesz to pytaj ale nie mam doświadczenia w reklamie w Polsce Tongue
Reklamowałem na USA i przewaliłem tam sporo kasy, z czego bardzo nieliczne kampanie przynosiły + i to na krótką mete. Sad