Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spam yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Spam yt (/Temat-Spam-yt-78304)



Spam yt - boob92 - 17-10-2013 23:16

Czy jeżeli wrzucę na kilka kont yt (po jednym filmiku na konto) kilka takich samych filmów (tzn rózniących się tą sekundą), z tym samym opisem, tagami i tytułem to mogę dostać bana za spam nawet jeżeli nikt nie oflaguje żadnego z tych filmików?


RE: Spam yt - damianus627 - 17-10-2013 23:18

Raczej nie powinni zbanować, jednak radzę przeprowadzać jakieś zmiany w tych opisach.


RE: Spam yt - Bolt - 17-10-2013 23:24

Jak dasz ten sam opis to bardzo zwiększysz prawdopodobieństwo że wszystko runie Wink kilku było takich agentów co tak wrzucało ale dodawało na dużą liczbę kont i w każdym inny tytuł, ten caly podglad filmu tez inny, opis i tagi troszkę zmienione. Są tylko dwa różne bieguny takiego działania, nie sądzę by budziło zaufanie wrzucenie na kilkanaście kont takiego samego filmu na plus to tyle że ciężko oflagować potem to komuś (sam się przekonałem jak mi jeden osobnik mocno zalazł za skórę i próbowałem mu uprzykrzyć życie)


RE: Spam yt - boob92 - 17-10-2013 23:55

Dzięki za odpowiedź Wink

I nie kilkanaście, bez przesady. 3 miałem na myśli Wink