Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portmmo - rejestracja do każdej gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Portmmo - rejestracja do każdej gry (/Temat-Portmmo-rejestracja-do-kazdej-gry-78275)



Portmmo - rejestracja do każdej gry - Panco122 - 17-10-2013 16:08

Siema, mam pytanie. Jeśli wyświetlam na swojej stronie reklamy z portmmo, to czy ktoś może zarejestrować się do kilku gier z jednego kompa?


RE: Portmmo - rejestracja do każdej gry - surfer0700 - 20-10-2013 15:33

Jasne że może się zarejestrować, jednak nie ma gwarancji że rejestracje zostaną poprawnie naliczone. To przecież nie naturalne, żeby jedna osoba w ciągu 15 minut zarejestrowała się w 10 grach. Weź to pod uwagę.
Nie mniej jednak, jeżeli wszystko odbywa się w sposób naturalny, to zliczają kilka rejestracji w poszczególnych grach z jednego adresu IP.


RE: Portmmo - rejestracja do każdej gry - shaq21 - 20-10-2013 20:05

do kilku gier może się zarejestrować, ale do jednej gry z jednego IP kilka razy to raczej nie przejdzie


RE: Portmmo - rejestracja do każdej gry - tommysat - 21-10-2013 14:10

Czy reklamy na PortMMO są skierowane tylko do Polaków?


RE: Portmmo - rejestracja do każdej gry - Kzn - 22-10-2013 16:57

(21-10-2013 14:10)tommysat napisał(a):  Czy reklamy na PortMMO są skierowane tylko do Polaków?

Tak, tylko dla polski.


RE: Portmmo - rejestracja do każdej gry - ascanio - 22-10-2013 23:11

Miałem taki przypadek. Po prostu transakcja została uznana za nieprawidłową i nie naliczyło mi prowizji.


Portmmo - rejestracja do każdej gry - Hybrid1990 - 13-06-2021 18:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.