Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. (/Temat-Zarabiaj-na-Fires-pl-Easysub-Freebiz-od-do-100zl-dziennie-78270)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - diabloo07 - 20-10-2013 17:58

Zapewne facebook i fotka.


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - Majka - 20-10-2013 18:20

(20-10-2013 17:58)diabloo07 napisał(a):  Zapewne facebook i fotka.

nie Smile

mało znane portale społecznościowe


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - Nemezis - 20-10-2013 18:43

[/quote]

Co to za portale ? Możesz podać ze dwa ?
[/quote]


O boże facepalm zarobiłeś ponad 3 kanty i jeszcze się pytasz co to za portale? byś się wstydził, co do poradnika jak już pisałem bardzo bardzo kiepski.


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - allout - 21-10-2013 11:59

Trudno się nie zgodzić z tym co piszą ludzie na temat poradnika. Wiedza ogólna i dostępna (pomijając linki do portali) spisana w wordzie. Autor wymaga 4 leadów(12 zł) dziennie aby dostać aktualizację na inne programy (w poradniku opisane są sposoby zarobku na 3 programach).


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - emma94 - 22-10-2013 23:54

TheLiving
[email protected]


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - makos19955 - 23-10-2013 04:11

Autor tematu to jakiś oszust nie chce wysłać poradnika ;>


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - sialala5 - 23-10-2013 07:35

Oszust , na 50 osób które się zarejestrowany zarabiają 2 resztą sobie zarabia w innych programach tak jak myślałem dlatego w poradniku zawarte były takie informacje a nie inne bo spodziewałem się takich frajerów jak większość ludzi tu piszących.


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - allout - 23-10-2013 09:50

Frajerów? Wyzywasz ludzi mimo że Twoja pomoc jest prawie żadna. Odnosząc się do frajera to chyba Ty szukałeś takich ludzi(frajerów) którzy będą na Ciebie zarabiać. Taka prawda. Z Twojego poradnika nie dowiedziałem się niczego nowego(jak zapewne inni ludzie). Podanie linków do kilku portali społecznościowych i informacja o możliwości spamowania nie robi z Ciebie wielkiego mentora i nie daje prawa do wyzywania ludzi. Dałeś możliwość do tego aby ludzi sprawdzili co oferujesz. Jeżeli nie zarabiają to widocznie metoda która zaoferowałeś im nie odpowiada. Ja osobiście miałem spore nadzieje że znajdę tu coś dla siebie niestety rozczarowałem się.


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - kaboomb - 23-10-2013 14:59

Tsakad
[email protected]


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - sialala5 - 23-10-2013 15:24

(23-10-2013 09:50)allout napisał(a):  Frajerów? Wyzywasz ludzi mimo że Twoja pomoc jest prawie żadna. Odnosząc się do frajera to chyba Ty szukałeś takich ludzi(frajerów) którzy będą na Ciebie zarabiać. Taka prawda. Z Twojego poradnika nie dowiedziałem się niczego nowego(jak zapewne inni ludzie). Podanie linków do kilku portali społecznościowych i informacja o możliwości spamowania nie robi z Ciebie wielkiego mentora i nie daje prawa do wyzywania ludzi. Dałeś możliwość do tego aby ludzi sprawdzili co oferujesz. Jeżeli nie zarabiają to widocznie metoda która zaoferowałeś im nie odpowiada. Ja osobiście miałem spore nadzieje że znajdę tu coś dla siebie niestety rozczarowałem się.

Za darmo to można dostać w pysk, co ty myślałeś że podam ci na tacy w poradniku jak zarabiać 100zł a ty sobie ten poradnik wykorzystasz na Easy albo Freebiz ? 90% osob zalozylo konto na fires zeby dostac poradnik i wcale nie myslac ze tam beda zarabiac.

Ja nie jestem świętym mikołajem, nie pasujcie ci? won, nikt ci nie kazał się rejestrować.