Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. (/Temat-Zarabiaj-na-Fires-pl-Easysub-Freebiz-od-do-100zl-dziennie-78270)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - PastaDLW - 19-10-2013 14:45

Nick: PastaDLW
E-mail: [email protected]

Nowy jestem tutaj ale poradzę sobie Smile


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - AkaBaka - 19-10-2013 15:29

Po przeczytaniu tego poradnika nic się nie dowiedziałem. Jest tam napisane tylko tyle, jak ułożyć tekst (skromny przykład) oraz podane parę serwisów społecznościowych. I na końcu jest coś takiego:

"Uwaga. Stosując się do w/w informacji powinieneś osiągnąć zarobek minimum 12zl/dziennie (4 leady). Osoba która nie osiągnie tego progu zostanie skreślona z listy poleconych i nie otrzyma kolejnej aktualizacji (części poradnika). Poradnik piszę dla osób które chcą sumiennie pracować i zarabiać."


Ocena: Nic ciekawego się nie dowiecie. Plusem jaki mogę dostrzec w tym poradniku jest fakt, że autor podał parę linków do portali społecznościowych i tyle. Minus to taki, że autor wymusza 12 zł/dziennie chociaż według mnie tą kwotę jest już ciężko zebrać Cool

Pozdrawiam 2/10


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - Boguśś - 19-10-2013 17:16

Ja cały czas czekam.. I nie wiem kiedy dostane to..


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - UmCyK - 19-10-2013 17:28

Poradnik w niczym mi nie pomógł, może dla osoby która nigdy w tym nie zarabiała coś pomoże Smile


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - PastaDLW - 19-10-2013 17:33

@up jest możliwość na tym poradniku wyciągnąć 100 zł dziennie?


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - cenzura1 - 19-10-2013 17:41

cenzura0
[email protected]


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - Nemezis - 20-10-2013 00:57

(19-10-2013 17:33)PastaDLW napisał(a):  @up jest możliwość na tym poradniku wyciągnąć 100 zł dziennie?

Jakbyś spamował z 5h dziennie to może.

Co do poradnika to jest on kiepski według mojej opinii, nic ciekawego jak i nadzwyczajnego tam nie znajdziemy, podstawowe rzeczy które można wyszukać na forum.


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - mlody222 - 20-10-2013 12:04

Zobaczymy czy coś to warteTongue
Login refek
e-mail [email protected]


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - PastaDLW - 20-10-2013 14:47

Po 24h nadal brak poradnika, ile trzeba na niego czekać?


RE: Zarabiaj na Fires.pl (Easysub, Freebiz) - od/do 100zł dziennie. - czainik111 - 20-10-2013 17:56

(19-10-2013 15:29)AkaBaka napisał(a):  Po przeczytaniu tego poradnika nic się nie dowiedziałem. Jest tam napisane tylko tyle, jak ułożyć tekst (skromny przykład) oraz podane parę serwisów społecznościowych. I na końcu jest coś takiego:

"Uwaga. Stosując się do w/w informacji powinieneś osiągnąć zarobek minimum 12zl/dziennie (4 leady). Osoba która nie osiągnie tego progu zostanie skreślona z listy poleconych i nie otrzyma kolejnej aktualizacji (części poradnika). Poradnik piszę dla osób które chcą sumiennie pracować i zarabiać."


Ocena: Nic ciekawego się nie dowiecie. Plusem jaki mogę dostrzec w tym poradniku jest fakt, że autor podał parę linków do portali społecznościowych i tyle. Minus to taki, że autor wymusza 12 zł/dziennie chociaż według mnie tą kwotę jest już ciężko zebrać Cool

Pozdrawiam 2/10

Co to za portale ? Możesz podać ze dwa ?