Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
xxxxxxx - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: xxxxxxx (/Temat-xxxxxxx-78239)

Strony: 1 2 3 4


RE: Całkowicie inny sposób zarobku na easysub! - A$AP - 16-10-2013 22:55

Wystarczy podrukować małe karteczki z rzekomym kodem aktywującym i linkiem do naszej strony z doładowaniem. A potem stać przed przerwą przy wejściu/wyjściu do gimnazjum i czekać aż gimbusy będą wychodzić na szluga albo do domu Big Grin


RE: Całkowicie inny sposób zarobku na easysub! - MrGrafi2K - 17-10-2013 05:02

Nie wiem czy mi się opłaca, coś czuje, że muszę zainwestować i z karteczkami we świat pojechać bo na zadupiu chyba będę drzewa nabierał !!!
Sqmany ahahahah niezła nazwa Big Grin A jeszcze z tym napakowanym Big Grin A nic mi się nie stanie pod względem prawnym jak np znajdę gimbusa jakiegoś dam mu od rozdanej ulotki dwa grosze ?

Z bilbordem to jest niezłe hahaha, ja polecam do jakiegoś mądrali zrobić własny na drzewie Tongue


RE: Całkowicie inny sposób zarobku na easysub! - aero2 - 17-10-2013 07:17

Pomysł kreatywny nie powiem, rozdajesz ulotki w Poniedziałek już cieszysz się z leadów, we Wtorek znów rozdajesz, a po godzinie 10:00 rano dostajesz w mordę od osób którym zabrało z konta - bezcenne.beka


RE: Całkowicie inny sposób zarobku na easysub! - MrGrafi2K - 17-10-2013 07:20

Ale się uśmaiłem haha ;P Rep leci
Ja właśnie chcę komuś to zlecić, ale nie wiem czy nie będę miał z tego kłopotów Smile


RE: Całkowicie inny sposób zarobku na easysub! - ewula - 17-10-2013 12:18

MrGrafi2K Nie radze Ci nikomu nic zlecać Big Grin Zjecisz jakiemuś gimnazjaliście,powiesz że jak rozda 1k ulotek to dostanie na 2 paczki szlugów a on je wywali do kosza Big Grin Chyba,że zapłacisz mu jak będziesz miał około 100 leadów z 1k rozdanych Big Grin


RE: Całkowicie inny sposób zarobku na easysub! - MrGrafi2K - 17-10-2013 12:22

No właśnie, planuje zrobić tak jak będę widział skutki dopiero to dam mu jakąś premię a tak to grosz albo dwa za ulotkę Smile Na razie myślę, Smile

Ale nie będę miał problemów pod względem prawnym ?? Bo chcę komuś zlecić to ;D


RE: Całkowicie inny sposób zarobku na easysub! - ewula - 17-10-2013 12:34

(17-10-2013 12:22)MrGrafi2K napisał(a):  No właśnie, planuje zrobić tak jak będę widział skutki dopiero to dam mu jakąś premię a tak to grosz albo dwa za ulotkę Smile Na razie myślę, Smile

Ale nie będę miał problemów pod względem prawnym ?? Bo chcę komuś zlecić to ;D

Tym to sie nie przejmuj,powiedz młodemu,że ma nie mówić nikomu dla kogo pracuje Big Grin


RE: Całkowicie inny sposób zarobku na easysub! - lodzik496 - 17-10-2013 12:45

Jak wy myślicie, że takie gówno wam zadziała, to powodzenia :|


RE: Całkowicie inny sposób zarobku na easysub! - reebok1993 - 17-10-2013 12:51

@up
Dokładnie Smile


RE: Całkowicie inny sposób zarobku na easysub! - MrGrafi2K - 17-10-2013 12:53

Nie wiem czy to warte zachodu Smile