Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) (/Temat-Inter-zaple-w-tysiacach-aktualizacja-co-miesiac-78219)

Strony: 1 2


Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - zaple - 16-10-2013 18:01

Mój dziennik pracy w interkursach!

O interkursach pewnie wielu właścicieli stron internetowych słyszało. Jak ktoś posiada więcej stron na WP to wystarczy jedna wtyczka by uzyskać fajny pasywny dochód.

Zarobek za Wrzesień

[Obrazek: inter.jpg]

Pierwszy miesiąc w interkursach.

Zarobki będę wrzucał co miesiąc

Wrzesień

+ 3250, 77


RE: Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - create - 16-10-2013 18:04

Mógłbyś ogólnikowo powiedzieć na czym to polega i jak na tym zarabiać ? Ładna sumkaSmile


RE: Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - zaple - 16-10-2013 18:11

Jak masz dobry content i kilka blogów z 200-1000 UU dziennie to wystarczy wtyczka SEO Smart Links i podlinkowanie słów kluczowych na stronach do konkretnych szkoleń

- minus (dla większości) taki, że trzeba posiadać zaufane strony i wartościowe artykuły by ludzie kupowali.

Ale dzisiaj można tanio kupować strony, blogi, fora i to sie opłaca.

Na pewno nie jest to dla ludzi, którzy chcą po tygodniu od uruchomienia strony zarabiać nie wiadomo ile.

Troche pracy trzeba włożyć, ale za to mamy dochód pasywny.


RE: Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - create - 16-10-2013 21:38

Mam jednego bloga który posiada 2000UU dziennie można coś na tym zarobić?


RE: Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - zaple - 17-10-2013 07:59

Cytat:Mam jednego bloga który posiada 2000UU dziennie można coś na tym zarobić?
Na wszystkim można zarobić.
Zobacz czy są jakieś szkolenia na interkursach, które byłyby w temacie twojego bloga i spróbuj.

Najlepiej wybierać kursy, które są dobrze opisane - przedstawione. I z dużymi prowizjami od sprzedaży. Ja zawsze wybieram te, które mają 50% prowizji. Najlepiej sprzedają się kursy w cenach od 50 do 120 zł.


RE: Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - hertia - 20-10-2013 14:46

Ciekawy dziennik mam nadzieję że to nie rozejdzie się po kościach ale będziesz go prowadził a ile posiadasz blogów?


RE: Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - Kraxoo - 20-10-2013 16:23

To już nie dziennik tylko miesęcznik jeżeli planujesz aktualizacje co miesiąc :-D


RE: Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - zaple - 21-10-2013 14:29

Cytat:Ciekawy dziennik mam nadzieję że to nie rozejdzie się po kościach ale będziesz go prowadził a ile posiadasz blogów?

Szczerze mówiąc to nie wiem, ale razem z zapleczami to będzie coś około 200 blogów. Z czego 50 aktualizuje przynajmniej raz w tygodniu.

A do interkursów wykorzystuje 9 blogów. Nie są to blogi, które są jakoś kosmicznie popularne, ale za to bardzo wartościowe i targetowane do osób z przynajmniej średnimi zarobkami - tacy najchętniej kupują.


RE: Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - zeton - 03-11-2013 12:54

Moje gratulacje! Zapał, wiedza, praktyka, wytrwałość i konsekwencja pewnie to wszystko i jeszcze więcej trzeba, żeby osiągać takie wyniki. A powiedz zaple to pewnie nie wszystkie Twoje dochody. Czy na jednym blogu korzystasz tylko z jednego programu partnerskiego czy z kilku. Wiem, że nie wszyscy pozwalają aby na jednej stronie były "obce" linki.


RE: Inter-zaple w tysiącach (aktualizacja co miesiąc) - zaple - 03-11-2013 14:30

Cytat:Moje gratulacje! Zapał, wiedza, praktyka, wytrwałość i konsekwencja pewnie to wszystko i jeszcze więcej trzeba, żeby osiągać takie wyniki. A powiedz zaple to pewnie nie wszystkie Twoje dochody. Czy na jednym blogu korzystasz tylko z jednego programu partnerskiego czy z kilku. Wiem, że nie wszyscy pozwalają aby na jednej stronie były "obce" linki.

W zasadzie teraz korzystam tylko z tego programu i AdSense reszta to blogi przygotowane pod własne produkty, pod sklepy i usługi. Nie są to jakieś duże zarobki w porównaniu do tego jakie uzyskuje w inny sposób, ale na pewno jako dochód pasywny nie są najgorsze. Zaleta taka, że nie trzeba nic robić Wink

PS. w połowie miesiąca (po wypłacie) wrzucę zarobki za październik.