Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog PPA - Duży staż!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Blog PPA - Duży staż!!! (/Temat-Blog-PPA-Duzy-staz-78206)

Strony: 1 2


Blog PPA - Duży staż!!! - Szaman1644 - 16-10-2013 10:43

[Obrazek: blogger-pracawdomu.png]

1.Nazwa przedmiotu : Blog PPA na Bloggerze!
2.Opis przedmiotu : Witam wszystkich. Dziś do zaoferowania mam dla Was blog na bloggerze, na którym znajduje się aż 115 postów z hackami, crackami i tym podobnym. Co tu dużo mówić. Blog jest naprawdę zadbany. Wszystko jest ładnie poustawiane, jego szata graficzna jest bez zastrzeżeń, żaden z zarabiających nie powstydziłby się na pewno takiego bloga Smile Długo na nim nic nie robiłem, lecz pomimo tego codziennie odwiedza go około 300 osób. Wcześniej było to około 700 i więcej. Blog został założony w marcu 2013 roku. Ma wiele backlinków, często pingowany. Główne wejścia pochodzą z Google oraz YouTube. Łącznie ma prawie 63000 wejść Smile Sprzedaje, ponieważ nie jest mi już potrzebny. Mam własna domenę i na niej działam. Są tu jednak aktualne nisze, na których zarabiam i z których przez 2 miesiące wycisnąłem ponad 300$.
3.Kontakt : PW, Temat
5.Cena : 250 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


Za tą stronkę chcę tyle, ponieważ dużo czasu zostało na nią poświęconego. Jest ona dopracowana w 100%. Nic nie należy zmieniać. Wystarczy dodawać nowe posty i zdobywać backlinki. Samo dodanie 115 postów zajmuje dużo, więc cena wydaje mi się jak najbardziej adekwatna do poświęconego czasu.



RE: Blog PPA - Duży staż!!! - cekylo - 16-10-2013 13:56

Daj linka na PW


RE: Blog PPA - Duży staż!!! - jannowak - 16-10-2013 14:04

Jak długo nic na nim nie robiłeś?
Teksty kopiowane czy oryginał?
Jak dużo wejść masz z youtube?
Ile dziennie ci z niego wpada?
Proszę o link na PW


RE: Blog PPA - Duży staż!!! - redock - 16-10-2013 14:05

Naprawdę blog z bloggera jest aż tyle wart?


RE: Blog PPA - Duży staż!!! - szalonymad - 16-10-2013 14:18

(16-10-2013 14:05)redock napisał(a):  Naprawdę blog z bloggera jest aż tyle wart?
facepalm
Nie chodzi oto czy jest na blogerze tylko o jego zawartość oraz pozycji w google


RE: Blog PPA - Duży staż!!! - redock - 16-10-2013 14:20

Ale patrząc na dzienne wejścia to nic szczegolnego tam nie widze, ale nie znam sie na cenach ^^


RE: Blog PPA - Duży staż!!! - Qwik - 16-10-2013 14:36

O wiele za dużo za takiego bloga tym bardziej ze w każdej chwili może paść.


RE: Blog PPA - Duży staż!!! - Szaman1644 - 16-10-2013 14:39

Linku niestety nie podam do bloga. Z YT mam około 2000 wejść miesięcznie, malo, bo większość filmików poupadała. Blog aktualnie zarabia na mnie jakieś 2-3$ dziennie.


RE: Blog PPA - Duży staż!!! - paulek99 - 16-10-2013 14:45

Oj cenisz sobie za takiego bloga Smile Zdecydowanie za dużo


RE: Blog PPA - Duży staż!!! - Szaman1644 - 16-10-2013 14:52

Istnieje możliwość negocjacji. Nie znam się na cenie takiego bloga Smile