Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! (/Temat-Pomoc-przy-typowaniu-oraz-jak-zaczac-78177)



Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! - kaamolo - 15-10-2013 18:45

Siemano ludziki mam dla was ofertę!
A oto ona! Oferuję swoją pomoc przy rozpoczęciu "zabawy" z typowaniem. Widząc jak niektórzy ludzie zaczynają grać to szkoda mi trochę ich, potrafią przegrać cały budżet w kilka minut. Jestem już doświadczonym graczem więc wiem jak należy postępować aby nie przegrać.
Jeśli nie chcesz skończyć tak jak oni to zapraszam do kontaktu ze mną!
Uzyskasz kilka cennych rad, pokaże Ci jak należy grać by nie przegrać i na sam koniec wisienka na śmietance podam Ci kilka typów abyś mógł zacząć z zyskiem!
Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na PW.
Ps. Bardzo proszę o niewypowiadanie się osób które nie uczestniczą w "zabawie". Z czasem zobaczycie rezultaty i moich zadowolonych współpracowników! Smile
Na sam początek wybiorę pięć osób. Z czasem się to zwiększy, a niedługo założę bloga z darmowymi typami dla początkujących.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Kamil!


RE: Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! - K.O.M.B.E.K - 15-10-2013 19:00

Jak mozna się z Tobą skontaktować? ;>


RE: Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! - kaamolo - 15-10-2013 19:02

(15-10-2013 19:00)K.O.M.B.E.K napisał(a):  Jak mozna się z Tobą skontaktować? ;>

Tutaj pw lub GG 47974792


RE: Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! - badii - 15-10-2013 19:08

(15-10-2013 18:45)kaamolo napisał(a):  Na sam początek wybiorę pięć osób. Z czasem się to zwiększy, a niedługo założę bloga z darmowymi typami dla początkujących.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Kamil!

Ale mnie zaciekawiły te 3 zdania... Na początek 5 osób, a potem powiększę je sobie tak może do 20, bo przecież lokata będzie większa jak w banku :]
Darmowe typy, kilka dni i przerodzą się w płatne, skądś to znam...

Kamil? Kurde, był już tutaj taki jeden Kamil i go szukają Sad może to Ty?


RE: Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! - kaamolo - 15-10-2013 19:23

(15-10-2013 19:08)badii napisał(a):  
(15-10-2013 18:45)kaamolo napisał(a):  Na sam początek wybiorę pięć osób. Z czasem się to zwiększy, a niedługo założę bloga z darmowymi typami dla początkujących.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Kamil!

Ale mnie zaciekawiły te 3 zdania... Na początek 5 osób, a potem powiększę je sobie tak może do 20, bo przecież lokata będzie większa jak w banku :]
Darmowe typy, kilka dni i przerodzą się w płatne, skądś to znam...

Kamil? Kurde, był już tutaj taki jeden Kamil i go szukają Sad może to Ty?

Nie stary źle trafiłeś Big Grin
Nie mam zamiaru robić płatnych typów ponieważ dla mnie to głupota. Po co mam zdzierać kasę od innych skoro nie mogę im zapewnić czegoś w 100%. Tak mogę podać moje typy ale nie zapewniam że wejdą w 100% nikt nie może tego zapewnić. Wszystko może się zdarzyć np. że Polska dziś wygra z Anglią czego im życzę Smile


RE: Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! - badii - 15-10-2013 19:30

jakieś ss-y z gier poprosimy? Tongue
no, tak się zaczyna, ostatnio z Rhaegar'em też się tak zaczynało, a skończyło się, jak się skończyło Big Grin

to, że Polska dziś wygra z Anglią to jest oczywiste i ja tutaj nie żartuję, wynik 2-1 dla Polski możliwy, kursik @26 jak w masło powinien wejść :]


RE: Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! - kialux - 15-10-2013 19:51

Również chętnie zobaczę screeny. Big Grin


RE: Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! - Kzn - 15-10-2013 21:06

Prosiłbym o jakieś screeny twoich typów lub podawaj typy przez jakiś okres czasowy.


Pomoc przy typowaniu oraz jak zacząć! - Hybrid1990 - 26-05-2018 17:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.