Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jest pomysl, sa pieniadze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jest pomysl, sa pieniadze (/Temat-Jest-pomysl-sa-pieniadze-78153)

Strony: 1 2


RE: Jest pomysl, sa pieniadze - nokira - 15-10-2013 20:08

Aktualnie siedzę w neobuxie i probuxie i na obu można całkiem ładnie zarobić. Wiele osób jest nieaktywnych, ale trzeba się trochę pomęczyć i zdobędziesz listę aktywnych poleconych i wtedy ładną kasę można z tego wyciągnąć. Trzeba tylko trochę w tym posiedzieć.


Odp: Jest pomysl, sa pieniadze - Xkr - 15-10-2013 20:09

Podejrzewam ze jesli ktos dobrze sie zajmuje refami, wymienia i ogarnia na bierzaco to zarobic na tym mozna, ale potrzeba sporo czasu, do tego gold jak najbardziej w tym pomoze

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Jest pomysl, sa pieniadze - damianus627 - 15-10-2013 20:11

(15-10-2013 20:08)nokira napisał(a):  Aktualnie siedzę w neobuxie i probuxie i na obu można całkiem ładnie zarobić. Wiele osób jest nieaktywnych, ale trzeba się trochę pomęczyć i zdobędziesz listę aktywnych poleconych i wtedy ładną kasę można z tego wyciągnąć. Trzeba tylko trochę w tym posiedzieć.

Dużo można zarobić, ale trzeba mieć startery.


RE: Jest pomysl, sa pieniadze - makingmoney - 15-10-2013 20:23

...


RE: Jest pomysl, sa pieniadze - damianus627 - 15-10-2013 20:30

@makingmoney jak są sposoby np. startery to można zarobić dużo.


RE: Jest pomysl, sa pieniadze - Wojteko - 18-10-2013 21:30

a za startery nie banuja?


RE: Jest pomysl, sa pieniadze - create - 18-10-2013 21:36

Co wy z tymi starterami. Zakupcie hosting+domene napiszcie parę WŁASNYCH hacków i zaczniecie zarabiać to nie trudno lecz czasochłonne. PPA to jak narazie praktycznie najskuteczniejsza metoda na zarabianie i moim zdaniem najlepsza. Wszystko czego potrzebujecie to chęci i motywacje a o to nie trudno jeśli w gre wchodzą jak making napisał 100zł dziennie. Sam nigdy bym nie pomyślał o zarabianiu w PPA bo dla mnie to była strata czasu ponieważ uważałem że nic w tym nie zdziałam i tu był mój błąd. Zakupiłem domene i hosting i zacząłem pisać własne hacki,unikalne posty promować filmiki na youtube a teraz działam tylko na SEO i po 4 miesiącach ciężkiej pracy wychodzę 100-200zł dziennie dla niektórych może to się wydawać mało ale dla takiego laika jak ja jest to wiele pieniędzy szczególnie. Fakt początki są trudne bo mało komu chce się zaczynać kiedy ma się świadomośc że zacznie się zarabiać dopiero po miesiącu dwóch ale uwierzcie mi że efekt i uczucie jest niesamowite kiedy wpadną pierwsze dolary. Także na prawdę zachęcam wszystkich do zarabiania w PPA lecz podstawa to czas, wytrwałość i motywacja!

Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków!