Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przegląd lubię to z wymiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Przegląd lubię to z wymiany (/Temat-Przeglad-lubie-to-z-wymiany-78139)



Przegląd lubię to z wymiany - Zły_Szeląg - 15-10-2013 10:07

Kilku użytkowników proponujących nabicie mi fanów już się przejechało ze względu na swoją niewiedzę Lol

Załóżmy, że zleciłeś komuś pozyskanie 1000 fanów z addmefast. Jednak prowadzisz aktywny fanpage i fani sami przybywają po 200-300 dziennie.

Zleceniobiorca powiedział, że zrobi to w 10 dni. Na dobrą sprawę możesz nie zauważyć czy fani naprawdę przybyli dzięki jego działaniom czy Twojemu prowadzeniu fanpage. Na szczęście da się to sprawdzić Big Grin

Wystarczy wejść w nowe statystyki stron -> odwiedziny -> odnośniki zewnętrzne (na samym dole)

Wykres wygląda tak:

[Obrazek: bud3.png]

Jak widać 300 fanów zostało nabitych na addmefast. Metodę można wykorzystać również do sprawdzenia czy kupujecie fanpage z realnymi fanami czy z wymiany (jedyna wada, że na dziś podgląd statystyk jest tylko od 18 lipca)


RE: Przegląd lubię to z wymiany - aero2 - 15-10-2013 10:35

Sposób już znany, ale + leci.Smile


RE: Przegląd lubię to z wymiany - Mati0009 - 15-10-2013 16:54

Fajna sprawa, tylko coś się długo wczytują Smile


RE: Przegląd lubię to z wymiany - damianus627 - 15-10-2013 17:23

Tyle w temacie facebooka jestem że sposób już znałem, jednak dla osób nowych i nieświadomych tego może być pomocny.


RE: Przegląd lubię to z wymiany - kacpros - 15-10-2013 21:35

Ja o tym nie wiedziałem, wielkie dzięki bo przyda się na pewno Smile