Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wydruk własnego logo na przedmiocie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wydruk własnego logo na przedmiocie (/Temat-Wydruk-wlasnego-logo-na-przedmiocie-78133)



Wydruk własnego logo na przedmiocie - fenerox14 - 15-10-2013 00:30

Witam!
Mam stronę i chcę sprzedawać jakieś ''pamiątki'' nie będą to drogie rzeczy lecz chcę żeby na nich było moje logo albo nazwa ewentualnie jakieś zdanie.

Chciałbym się dowiedzieć czy mogę sobie takie coś zamówić np przez internet? Czy muszę się udać do drukarni? A może jest coś takiego co ma po prostu produkty i ja tylko im podaję swój tekst/nadruk/logo itp

z góry dzięki za pomoc

pozdrawiam!


RE: Wydruk własnego logo na przedmiocie - hertia - 15-10-2013 05:00

Sprawdź na allegro są tam dość tanie oferty nadruków na koszulki itp ale jeśli chodzi o jakość to trzeba o prostu dowiedzieć się możesz też skorzystać z takich programów jak cupsell ale niska prowizja(dla ciebie i drogie koszulki) i jakość tych wydruków raczej nie przyciągnie chętnych.