Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) (/Temat-Ja-Skrill-ty-mbank-700zl-50zl-dla-ciebie-78118)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - gelmen - 20-10-2013 11:19

Właśnie włączyłem. Możesz pisać. Nie wiem dlaczego było wyłączone.


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - jendrekplay - 20-10-2013 12:17

Bardzo dziwna sytuacja koleś twierdzi że ktoś włamał mu się na konto akurat wtedy gdy ja potrzebowałem wymienić 700zł + 300zł przez bluecash, nie odpuszczę tego tak łatwo. Co o tym myślicie czy takie przypadki się często zdarzają że ktoś robi włama na konto ????


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - Fajka - 21-10-2013 23:17

Zgłaszaj na policję czym prędzej. Admin na pewno ma logi, będzie wszystko jak na dłoni. Ale udostępni je tylko na wniosek organów ścigania.


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - daniel42na - 21-10-2013 23:34

Robiłeś wymiane przez pw czy przez gg?
Bo jak przez gg to możliwe że gelmen nie ma z tym nic wspólnego, jest masa przypadków podszywania się pod osoby ze stażem na gg.
Jego dane dość łatwo znaleźć w sieci więc wątpliwe aby pokusił się na wałek..


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - serenity - 22-10-2013 09:37

(20-10-2013 12:17)jendrekplay napisał(a):  Bardzo dziwna sytuacja koleś twierdzi że ktoś włamał mu się na konto akurat wtedy gdy ja potrzebowałem wymienić 700zł + 300zł przez bluecash, nie odpuszczę tego tak łatwo. Co o tym myślicie czy takie przypadki się często zdarzają że ktoś robi włama na konto ????

jeśli miał takie same hasła to tak
znaną metodą w sieci już jest podszywanie się na forach w celu osiągnięcia korzyści majątkowych i wyłudzeń pieniędzy podszywanie się pod osoby znane w danym środowisku społeczności internetowej, z dużą ilością postów, reputacji

jedyne wyjście dla ciebie to udać się jak najszybciej na najbliższy komisariat/posterunek/komendę policji
zgłosić całą sprawę ( porobić sobie screen rozmów, przelewów, pobrać potwierdzenia pdf i wszystko wydrukować ) i w dziale przestępstw gospodarczych przekazać wszystko co masz funkcjonariuszowi przyjmującemu zgłoszenie
jeśli rzeczywiście ktoś włamał mu się na konto forum to zapis logowań adresów ip jest na 100% w bazie danych forum więc złodziejaszka znajdą po ip


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - marcel_kk - 22-10-2013 11:19

Z swojej strony moge dodać, że z uzytkownikiem @Gelmen przeprowadziłem
kilka transakcji wymian i nigdy nie było żadnych problemów.
Lepiej aby sprawa się szybko wyjaśniła.
Tak na przyszłośc nie realizujcie transakcji poprzez GG tylko najpierw
zweryfikujcie poprzez system PW na forum czy ta osoba za która sie podaje
to jest właściwa osoba.


Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - yazir - 20-12-2013 20:34

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.