Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) (/Temat-Ja-Skrill-ty-mbank-700zl-50zl-dla-ciebie-78118)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - marcel_kk - 16-10-2013 12:05

Kiedyś zawsze dopada ich pazera i dostaja małpiego rozumu,
jak to w życiu, same niespodzianki.


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - Limitless - 16-10-2013 12:06

Będzie miał niespodzianke jak dostanie wezwanie Smile


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - marcel_kk - 16-10-2013 13:46

@jendrekplay, wysłałem Ci PW z jego danymi z ostatniej transakcji.


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - damianus627 - 16-10-2013 13:53

(16-10-2013 11:52)jendrekplay napisał(a):  Dobra, teraz juz jestem praktycznie pewnien ze ten gelmen to zlodziej, wczoraj o 11:50 napisal, ze wysyla pieniadze ale z PKO BP bo na mBank ma jakies grosze to poprosilem go o potwierdzenie przelewu i napisal, ze jak wroci do domu to wysle, kolo 13 wyslalem mu jeszcze kolejne 300 zl zeby wymienil mi przez bluecash i o 13:07 napisal, ze za godzine wraca do domu i wysyla przelew przez bluecash i potwierdzenie tego z PKO i do tej pory nic. Byl kilka razy na forum od tego czasu lecz nie raczyl nic odpisac lub wyslac przelewu. Sesja o 12 rowniez nic nie przyszlo. a typ ponad rok na forum, 700 postow i ponad 200 reputacji...

No wiesz ma te 700 postów i 200 reputacji, ale jak tak patrzę to pisał trochę w refbacku.


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - Postal - 16-10-2013 19:01

napisałeś Dzisiaj 11:39 AM i Dzisiaj 12:52 PM to jest spam zgłoszone.


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - Melex - 17-10-2013 09:47

Hmmm.. a mogłeś mi zaufać. Trudno.


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - jendrekplay - 17-10-2013 10:29

Kurcze szkoda, można jakoś spróbować cofnąć środki ze skrilla albo zgłosić reklamację ??


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - Fajka - 17-10-2013 11:01

Nie da się cofnąć kasy na Skrillu, to jest jego PLUS! Możesz próbować, mi na callcenter powiedzieli że się nie da. Niestety tylko telefon do Anglii, więc dzwoń ze Skypa, jakiegoś startera albo pisz do nich.

A wystarczyło się u mnie zweryfikować, to Ci się nie chciało... Twierdziłeś, że za dużo wymagam. Teraz wiesz dlaczego. Złodzieje na każdym kroku!


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - gelmen - 20-10-2013 11:08

O kurcze. O co tutaj chodzi? Nie wchodzę ostatnio tak często na forum. Dzisiaj wchodzę i patrzę a tam jakieś groźby w moim kierunku dotyczące jakiejś wymiany pieniędzy w której nie brałem udziału. Pierwszy raz widzę Twój login na forum, nigdy nie zamieniłem z Tobą ani jednego słowa. Przykro mi, ale takie groźby na mnie nie działają. Ja jestem czysty. Możesz nawet napisać do Admina czy korespondowałem z Tobą. Jeśli nastąpiła jakaś "wymiana" o której nie wiem proszę zgłosić się do Administratora w celu wyjaśnienia sprawy, prawdopodobnie było to włamanie. Ostatnio skradziono mi konto PayPal oraz email na którym to konto było zarejestrowane. Jeszcze nigdy nie oszukałem nikogo na tym forum, a jeśli robiłem transakcje to przebiegały one bezproblemowo.

Ja nawet nie posiadam konta w żadnym PKO ani Skrill.

Czekam na wyjaśnienie sytuacji.

Opcja odbierania wiadomości od innych użytkowników była wyłączona faktycznie. Niestety ja nigdy nie bawię się w takie opcje, więc bezapelacyjnie ktoś wszedł na moje konto i zrobił co trzeba. Nikogo nie chcę osądzać ale ja na pewno jestem czysty. Proszę Administratora o zajęcie się sprawą.


RE: Ja Skrill ty mbank 700zł (50zł dla ciebie) - marcel_kk - 20-10-2013 11:10

(20-10-2013 11:08)gelmen napisał(a):  O kurcze. O co tutaj chodzi? Nie wchodzę ostatnio tak często na forum. Dzisiaj wchodzę i patrzę a tam jakieś groźby w moim kierunku dotyczące jakiejś wymiany pieniędzy w której nie brałem udziału. Pierwszy raz widzę Twój login na forum, nigdy nie zamieniłem z Tobą ani jednego słowa. Przykro mi, ale takie groźby na mnie nie działają. Ja jestem czysty. Możesz nawet napisać do Admina czy korespondowałem z Tobą. Jeśli nastąpiła jakaś "wymiana" o której nie wiem proszę zgłosić się do Administratora w celu wyjaśnienia sprawy, prawdopodobnie było to włamanie. Ostatnio skradziono mi konto PayPal oraz email na którym to konto było zarejestrowane. Jeszcze nigdy nie oszukałem nikogo na tym forum, a jeśli robiłem transakcje to przebiegały one bezproblemowo.

Ja nawet nie posiadam konta w żadnym PKO ani Skrill.

Czekam na wyjaśnienie sytuacji.

Włącz system PW