Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o tłumaczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Proszę o tłumaczenie (/Temat-Prosze-o-tlumaczenie-781)



Proszę o tłumaczenie - RAQ - 07-01-2010 17:40

Witam, chciałbym się dowiedzieć co będzie z moimi ptz, gdy wprowadzicie nowy system. Ceny pójdą w górę, więc czy moje ptz które zdobyłem w starym systemie też się zwiększą do tego poziomu na którym teraz jestem ?
PozdrawiamSmile


RE: Proszę o tłumaczenie - RedSkal - 07-01-2010 18:00

Skąd wiesz ze będzie nowy system ?


RE: Proszę o tłumaczenie - RAQ - 07-01-2010 18:14

Chodzi o pełną wersje ^^, źle napisałem Smile


RE: Proszę o tłumaczenie - RedSkal - 07-01-2010 21:10

Hey, I have a few questions. Firstly what will happen with my points when You`ll implement the full Lockerz ? Will the prizes go up ? So the points I have in the not full version will be increased to the level of new prizes for rewards.

Moim zdaniem nic sie nie zmieni, tylko bedzie wiecej sposob na zdybywanie puntkow niz za logowanie, dailies i zaproszenia Smile


RE: Proszę o tłumaczenie - RAQ - 07-01-2010 22:38

Ceny pójdą w górę, więc nasze ptz , które już zdobyliśmy, powinny się zwiększyć. Np mam już na psp - więc powinni zwiększyć ptz do tylu, żeby było mnie na nie stać.
A i dzięki za tłumaczenie Smile