Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na strone internetową - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomysł na strone internetową (/Temat-Pomysl-na-strone-internetowa-78085)

Strony: 1 2


Pomysł na strone internetową - sheko12 - 14-10-2013 15:56

Witajcie


Od pewnego czasu chodzi mi głowie budowa strony WWW, serwis, portal ogólnotematyczny czy forum dyskusyjne.

Problemem w tym wszystkim jest to, że nie mam pomysłu na projekt, brak mi tematów mniej popularnych na rynku, do tej pory siedzialem w filmach online, grach online i to nawet miało swoje korzyści, aczkolwiek tym razem mam zamiar oraz cel stworzyć coś naprawdę ''mega'' które by miało swoje nawet pozytywne korzyści.

Zwracam się do was o pomoc, co dziś mniej jest spotykanie w sieci, aczkolwiek zrobiłoby to furore w sieci.

Dziękuję, za każdy cenny post będę nagradzał reputacją.


RE: Pomysł na strone internetową - Rafiks1992 - 14-10-2013 15:57

moze wlasna gra via www?


RE: Pomysł na strone internetową - sheko12 - 14-10-2013 15:59

Problem polega na tym, że nie jestem ''perfekcyjnym'' programistą i nie stworze projektu, zresztą nie o takim projekcie myśle, mam namyśli coś po prostu ze stron które widzisz i przeglądasz na co dzień, interesuję mnie to, czego nie ma na rynku a mogło by być Smile

Dzięki za chęci Wink


RE: Pomysł na strone internetową - damianus627 - 14-10-2013 16:01

Na rynku już jest większość rzeczy które ludzie potrzebują. Pomysł można zrobić ale najgorsze jest zrobienie innowacyjnych funkcji jakich nie ma konkurencja i wypromowanie strony.


RE: Pomysł na strone internetową - Qwik - 14-10-2013 16:04

Strona o tematyce książek,gier z uniwersum metro 2033,gry mmo które wychodzą w tym roku.


RE: Pomysł na strone internetową - Admin - 14-10-2013 16:27

Przede wszystkim jak chcesz robić forum o czymś na czym się nie znasz to nie będzie ono miało żadnej przyszłości i projekt zakończy się fiaskiem, niezależnie od chęci.


RE: Pomysł na strone internetową - sheko12 - 14-10-2013 16:55

Admin, zgadza się, nie chodzi o to, by prowadzić coś na czym nie ma się zielonego pojęcia Wink


RE: Pomysł na strone internetową - Admin - 14-10-2013 16:57

Tak tylko zważając na powyższe twoje pytanie jest trochę nietrafione bo co jeśli Ci powiem że rybołówstwo jest tematyką którą warto się zainteresować bo nie ma sporej konkurencji, to samo w kwestii medycyny czy prawa.


RE: Pomysł na strone internetową - sheko12 - 14-10-2013 17:30

@up, do podanych przez Ciebie tematów to naprawdę ciekawy sposób na rozwój danej strony Wink

Nie wiem, ale również rozważam jakiś warez, forum wazerowe np

Potrzebuje od was uzyskać informacje, co jest dzisiaj zainteresowaniem dla grona osób, aczkolwiek takich stron jest mało a warto byłoby to rozwijać Smile


RE: Pomysł na strone internetową - Rafiks1992 - 14-10-2013 17:43

o stronie warezowej raczej zapomnij jest ich sporo i jest tez kilka badz kilkanascie takich konkretnych ktore sa codziennego uzytku, z takimi stronami nie ma szans wygrac ;/