Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal (/Temat-SurfActif-fr-Promowanie-oraz-Zadania-minimum-0-01-PayPal-78022)



SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - AnnaKa - 13-10-2013 18:02

Cześć ,
Dziś szperając po sieci znalazłem fajną stronkę SurfActif
Strona jest Francuska a na niej mamy promowanie Linku PTP oraz zadania takie jak na GPT.

Konwersja punktów nawet dobra około 30 pkt. 0.01 Euro co daje nam około 0.04 zł.

Link PTP należy promować na stronach francuskich inaczej nie ma to sensu ponieważ chociażby Polski wgl nie zalicza .

Lecz mam dobre info dla tych którzy mają zmienne IP !

Są oferty takie jak GPT , w miejscu "EARN MORE POINTS"
Superior GPT
Super Sonic Ads
Offerswall
Virool

Tam właśnie robimy oferty dobrze płatne i zmianiamy IP Smile
Proste !
Są nawet oferty warte 500 pkt co już daje nam prawie 1 zł w przeliczeniu punktów. Osobiście uzbierałem już tam 0.10 Euro ale niestety wypłaty na darmowym koncie są w ciągu 15 dni więc zbieram więcej .
Są też konta VIP na których można wypłacić w ciągu 48h.

Wypłąty PayPal , Payza , Skrill

Myślę , że warto jeśli ktoś ma wolne startery lub chciałby kupić je i wykorzystać . Wiem że jest wiele lepszych sposobów ale ten jest dość atrakcyjny . I przy podaniu WALUTY zróbcie EURO ponieważ są skąpi i przelicznik jest taki sam na dolary jak na EURO z tego co mi ludzie pisali .

Dowodu jeszcze nie mam ale podzielę się z nim jak dostanę wypłatę , strona wypłacalna ponieważ w sieci są dowody wypłat.
Liczę na Was że zarejestrujecie się z Refa za co każdy otrzyma reputację , pomoc , oraz dozgonną wdzięczność , pozdrawiam

Ref Link : http://www.surfactif.fr/?refi=biggysee2
Czysty Link : http://www.surfactif.fr

Oczywiście pomogę też tym co z czystego wejdą ponieważ nie jestem jakiś chamski ale liczę na Was że jednak mi też pomożecie Smile


RE: SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - jestracj - 13-10-2013 18:07

raz wypłaciłem kaskę, na takich serwisach najpierw uzbieram 5$ a pozniej wyplacam, jak wyplacaja robie dalej


RE: SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - AnnaKa - 13-10-2013 18:09

Myślę że fajny jest ten serwis szczególnie że mi osobiście dobrze zalicza oferty Smile Dlatego polecam go dalej i chciałbym w nim pozostać na dłużej więc liczę na Pomoc z Waszej strony.


RE: SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - MrGrafi2K - 13-10-2013 18:26

Zara z reffa zrobię konto jak może uda mi się zdobyć z 1 zł dzisiaj to zostanę


RE: SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - Lukaskov96 - 13-10-2013 18:33

zarejestrowany z reffa, zobaczymy ile uda mi się uzbierać Wink


RE: SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - mmarko1 - 13-10-2013 18:34

Wypłacać to wypłacali pół roku temu nawet parę setek € wyciągnąłem od nich mam konta z przed 2 miesięcy i wypłaty wiszą zresztą mały przelicznik teraz jest przedtem było 1000=1€ a nawet więcej a teraz facepalm
a jeszcze przedtem to jak byłeś w czołówce to dodawali punkty a teraz nic nie dodają


RE: SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - AnnaKa - 13-10-2013 19:07

Zobaczymy może nie będzie tak jak Ty mówisz , na zagranicznych forach piszą że wypłacają i gdzieś był nawet screen z paypala że ktoś we wrześniu wypłacił. Więc ja się nie zniechęcam zleciłem tą wypłatę najpierw na 0.04 Euro a chwilę później już 2 Euro . Teraz czekam 15 dni . Mam nadzieję że serwis działa i nie zawiodę Was Smile

Polecam ofertę Virool z filmem i zmianą IP Smile


RE: SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - Adagio21 - 31-10-2013 12:23

zawieszone wyplate raczej scam


RE: SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - AnnaKa - 01-11-2013 03:28

Niestety SCAM , kiedyś płacili już przestali potwierdzam Sad


SurfActif.fr Promowanie oraz Zadania minimum 0.01 PayPal - piotrekprorok - 26-10-2015 08:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.