Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem dotyczący wysyłki prywatnych wiadomości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Problem dotyczący wysyłki prywatnych wiadomości (/Temat-Problem-dotyczacy-wysylki-prywatnych-wiadomosci-78011)

Strony: 1 2


Problem dotyczący wysyłki prywatnych wiadomości - Xchanger - 13-10-2013 16:56

Właśnie byłem w trakcie transakcji z jednym z użytkowników... Chciałem odpowiedzieć na jego wiadomość... Piszę, klikam wyślij... a tu co? Taki oto komunikat:
Cytat:Przykro Nam, aby napisac wiadomosc prywatna musisz
posiadac conajmniej 40 postow.

Rozumiem, że ograniczenia mogą dotyczyć nowych, ale ja jestem na tym forum już ładnych parę miesięcy!


RE: Czy Zarabiam.com próbuje pozbyć się swoich użytkowników? - damianus627 - 13-10-2013 17:03

Nie nasza wina że dzieci spamują na PW i jest ograniczenie.


RE: Czy Zarabiam.com próbuje pozbyć się swoich użytkowników? - Tyrkijt - 13-10-2013 17:07

Wydaję mi się, że taka blokada jest dobra Smile Coraz częściej dostawałem wiadomości reklamujące inne fora co mnie nie interesowało. Dodatkowo mogłaby być jeszcze blokada pisania wiadomości jeśli nie posiada się np. miesiąca/dwóch stażu na forum Wink


RE: Czy Zarabiam.com próbuje pozbyć się swoich użytkowników? - Admin - 13-10-2013 17:10

(13-10-2013 16:56)Xchanger napisał(a):  Właśnie byłem w trakcie transakcji z jednym z użytkowników... Chciałem odpowiedzieć na jego wiadomość... Piszę, klikam wyślij... a tu co? Taki oto komunikat:
Cytat:Przykro Nam, aby napisac wiadomosc prywatna musisz
posiadac conajmniej 40 postow.

Rozumiem, że ograniczenia mogą dotyczyć nowych, ale ja jestem na tym forum już ładnych parę miesięcy!

Ograniczenie wprowadzone zostało dzisiaj specjalnie dla marnych spamerów wykorzystujących je do szeptanego marketingu. W wolnym czasie zapewne zaktualizuję to i wprowadzę dodatkowe czynniki zezwalające stałym lub aktywnym czasowo użytkownikom na obniżenie tego limitu. Gdybyś był aktywnym użytkownikiem forum to byś wiedział, że inicjatywa wyszła od użytkowników i była dyskutowana w dziale w którym właśnie napisałeś ten temat.


RE: Problem dotyczący wysyłki prywatnych wiadomości - Xchanger - 13-10-2013 17:17

To jest wrzucanie wszystkich do jednego worka... Najpierw nie mogłem założyć tematu w dziale sprzedam, kupię... a teraz nie mogę nawet wysłać głupiej wiadomości. Im dłużej jestem na tym forum, tym mniej mi wolno. Co to ma być?


RE: Problem dotyczący wysyłki prywatnych wiadomości - daniel42na - 13-10-2013 17:21

Dostałeś odpowiedź od admina przecież, że
Cytat:W wolnym czasie zapewne zaktualizuję to i wprowadzę dodatkowe czynniki zezwalające stałym lub aktywnym czasowo użytkownikom na obniżenie tego limitu.

Gdyby wszystkie ograniczenia były zniesione to widział byś tu burdel w stylu chińskiego bazaru w czeczeni i krzyczał byś, że trzeba to ograniczyć.
Trzeba znaleźć jakiś kompromis.


RE: Problem dotyczący wysyłki prywatnych wiadomości - Xchanger - 13-10-2013 17:31

(13-10-2013 17:21)daniel42na napisał(a):  Dostałeś odpowiedź od admina przecież, że
Cytat:W wolnym czasie zapewne zaktualizuję to i wprowadzę dodatkowe czynniki zezwalające stałym lub aktywnym czasowo użytkownikom na obniżenie tego limitu.

Gdyby wszystkie ograniczenia były zniesione to widział byś tu burdel w stylu chińskiego bazaru w czeczeni i krzyczał byś, że trzeba to ograniczyć.
Trzeba znaleźć jakiś kompromis.

Jak dla mnie, dziwny to pomysł... Mam teraz latać po tematach i pisać o byle czym żeby dobić do tych 40 postów?

Czy w takim razie odbieranie pw też jest zablokowane?


RE: Problem dotyczący wysyłki prywatnych wiadomości - daniel42na - 13-10-2013 17:38

A jak byś się czuł ze skrzynką pw nawaloną po brzegi wiadomościami od rycerzy konkurencji wojującymi o rejestracje i konkurs o 30 zł.. Te ograniczenia muszą być.
Zresztą to jest forum o zarabianiu a nie serwis aukcyjny który gwarantuje swobodny przepływ wiadomości międy handlarzami smsów.


RE: Problem dotyczący wysyłki prywatnych wiadomości - marcel_kk - 13-10-2013 17:39

@Xchanger, zrób to co robi większość, wejdź w tematy "reput za kliknięcie"
i sprawnie nabijesz tych 6 brakujących postów.


RE: Problem dotyczący wysyłki prywatnych wiadomości - Rafiks1992 - 13-10-2013 17:41

Jesli moge wprowadzic wlasny pomysl... Najczesciej jest tak ze te osoby ktore chca sobie pospamowac maja aktywnosc w przedziale ponizej jednego dnia. Moze dobrym pomyslem byloby wprowadzenie, ze wiadomosci bez limitu 40 postow moga wysylac uzytkownicy ktorzy maja laczny czas logowania powyzej 24 godzin np? Albo cos w tym stylu mysle ze mogloby byc wporzadku?