Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? (/Temat-PYTANIE-Jaka-poczta-e-mail-do-zarabiania-w-necie-78009)

Strony: 1 2 3


[PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - Pole - 13-10-2013 16:26

Witam pytam tak jak w temacie, jaką pocztę wybrać do zarabiania przez internet ??? Czy nie ma większej różnicy w wyborze ? I ostatnie,czy podajecie prawdziwe dane do e-mail'u ?

Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie, świeży jestem


RE: [PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - Qwik - 13-10-2013 16:29

Polecam na Gmail i zrób 2 poczty:jedna na spam druga na ważne rzeczy.

PS: NA Gmail możesz zabezpieczyć pocztę kodem weryfikacyjnym który przychodzi na telefon.


RE: [PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - damianus627 - 13-10-2013 16:32

Ja oprócz gmaila tak jak Qwik mówi mogę polecić hotmail oraz yahoo. Wiadomości też zawsze szybko dochodzą jak na gmailu.


RE: [PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - nokira - 13-10-2013 16:44

Ja mam dwa na gmailu i jest bardzo dobrze, wszystko szybko dochodzi i mam poukładane na spam i ważne sprawy. Z serwisów z których ja korzystam to nie sprawdzają danych maila. Ale do konta głównego dałęm prawdziwe dane, do tego na spam sztuczne.


RE: [PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - tytusek - 13-10-2013 21:28

Zdecydowanie gmail i tak jak już kilka osób powiedziało, jedno "prawdziwe", drugie na pozostałe wiadomości. Wtedy masz przejrzystość i wiesz, gdzie szukać naprawdę ważnych mail bez przekopywania się przez dziesiątki spamów.


RE: [PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - Wojteko - 18-10-2013 21:32

Gmail/o2 polecamHuh


RE: [PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - sajmoon - 20-10-2013 10:01

Zdecydowanie gmail. Na śmieci mam pocztę na t.pl


RE: [PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - sahuga - 27-12-2013 23:35

Tylko Gmail Smile


RE: [PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - asiorek - 27-12-2013 23:38

gmailowate

gazeta, lub g onety czy inne wp Big Grin na nie szybko dochodzą emaile Wink


RE: [PYTANIE] Jaka poczta e-mail do zarabiania w necie ? - v3XeR - 27-12-2013 23:43

ja mam onet.pl na ważne rzeczy (stronki na których coś kupuję/sprzedaję etc.)
a na jakieś reklamy i inne duperele mam na wp.pl/o2.pl/gmail.com/ Big Grin