Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Error 404 wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Error 404 wordpress (/Temat-Error-404-wordpress-78005)



Error 404 wordpress - KisuShite - 13-10-2013 15:52

Po wejściu na którąkolwiek z podstron mojego bloga wyskakuje mi komunikat "Error 404 not found". Miałam ten problem już kilka dni temu po zmianie hostingu, ale wtedy pomogła edycja pliku .htaccess. Dzisiaj również starałam się go naprawić, pomogła zmiana wersji bazy danych na nowszą. Wszystko śmigało, niestety przez krótki okres czasu (mimo, że zupełnie nic nie ruszałam na blogu). Gdy niedawno weszłam na stronę zauważyłam, że problem znowu występuje, a ja jestem bezsilna i nie mam już pomysłu na naprawę :/

Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł bardzo proszę o radę... Sad


RE: Error 404 wordpress - djram - 14-10-2013 06:26

przejść do panela administratora, kliknąć na zakładkę „ustawienia” (ang. settings), następnie na „odnośniki bezpośrednie” (ang. permalinks);
uzupełnić dwa ostatnie pola na stronie czyli prefiks kategorii i prefiks tagu. Można tam wpisać po prostu odpowiednio „kategoria” (ang. category base) i „tag” (ang. tag base).

Podobno w wersji 2.6 pojawiaja sie te bledy


RE: Error 404 wordpress - KisuShite - 14-10-2013 13:44

Zapomniałam dodać, że to również już zrobiłam.

/do zamknięcia, jakoś sobie poradziłam sama