Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z domeną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Problem z domeną (/Temat-Problem-z-domena-78001)



Problem z domeną - boob92 - 13-10-2013 14:41

Domena została zaparkowana, dnsy zmienione. Wszystko jak zawsze. Jenakże wchodząc na stronę dostaję powiadomienie: "domena jest utrzymywana na serwerach superhost" i tyle, po chwili przekierowuje mnie na stronkę superhost.pl.

Gdy natomiast wchodzę na dany adres przez proxy, vpn lub ew. z innego ip wchodzi ktoś inny to normalnie widzi stronę startową wordpressa. Czyściłem pamięć dns, pamięć przeglądarki. To samo.

Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić?


RE: Problem z domeną - zaple - 13-10-2013 15:14

Czekać


RE: Problem z domeną - boob92 - 13-10-2013 15:22

Miałem już kiedyś (4 miesiace temu ten sam problem), ale nie pamiętam jak go rozwiązałem

ale także kazano mi czekać, czekałem kilka dni i to nie było rozwiazanie Wink


RE: Problem z domeną - zaple - 13-10-2013 15:26

Wczoraj też podpinałem nową domene i mi pomogło restart kompa, po uprzednim odświeżeniu dnsów. Ale tu reguły nie ma. Kiedyś czekałem 2 dni, aż mój komp odświeży sobie adresy. Dlatego Ci napisałem żebyś czekał.


RE: Problem z domeną - boob92 - 13-10-2013 15:35

Ok, dzięki. Reseta jeszcze nie próbowałem Wink

a potrafisz mi wytłumaczyć, dlaczego z innych ip wszystko śmiga, tylko z tego konkretnego jednego jest niewidoczna?


RE: Problem z domeną - yazir - 13-10-2013 15:36

@[boob92] nie parkuj domeny tylko przypnij Smile


RE: Problem z domeną - boob92 - 13-10-2013 16:09

Ok, działa

Zmieniłem DNSy na googlowskie, wyczyściłem raz jeszcze pamięć cookies i catche przeglądarki, uruchomiłem ponownie kompa i działa.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam


RE: Problem z domeną - Pixel25 - 13-10-2013 18:17

To że ty zmienisz dns'y nie znaczy ze zmienią się one u operatora w systemie. Z tego co wiem to według różnych regulaminów operator ma prawo zmienić dns'y do 72h. Ja z doświadczenia wiem że trwa to różnie nieraz dns'y zmienione są na 1-2h a nieraz za 2 dni, to zalezy już od nich.

Ewentualnie próbuj odświeżyć stronę w przeglądarce poprzez Ctrl+F5 , ale radze uzbroić się w cierpliwość i poczekać.