Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwne pytanie użytkownika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Dziwne pytanie użytkownika (/Temat-Dziwne-pytanie-uzytkownika-77984)

Strony: 1 2


RE: Dziwne pytanie użytkownika - comanche - 31-10-2013 18:50

No jedno z drugiego wychodzi, z pustego i salomon nie nalejeWink Chodz powiem ci ze i ja koncowke miesiaca mam beznadziejna, malo pobran, a jak juz sa to ponizej 0,50$


RE: Dziwne pytanie użytkownika - TastemanPL - 31-10-2013 21:18

Ja za to słaby miesiąc względem pracy ale fartem weszły dwa obfite pobrania z Francji i 40$ już w tym miesiącu zarobiłem


RE: Dziwne pytanie użytkownika - Blubson - 01-11-2013 03:01

(31-10-2013 18:50)comanche napisał(a):  No jedno z drugiego wychodzi, z pustego i salomon nie nalejeWink Chodz powiem ci ze i ja koncowke miesiaca mam beznadziejna, malo pobran, a jak juz sa to ponizej 0,50$
To oby się poprawiło...
Muszę coś zrobić by lepiej szło...

(31-10-2013 21:18)TastemanPL napisał(a):  Ja za to słaby miesiąc względem pracy ale fartem weszły dwa obfite pobrania z Francji i 40$ już w tym miesiącu zarobiłem

Zmieniałeś coś z ustawieniami ofert? Czy tak sobie wpadły?


RE: Dziwne pytanie użytkownika - TastemanPL - 01-11-2013 08:08

@up nie nic nie zmieniałem.


RE: Dziwne pytanie użytkownika - Blubson - 09-11-2013 01:51

Mam kilka pytań odnośnie katalogów seo-
Jak jak najlepiej wypełnić te pola?

Description:

META Keywords:

META Description:

Mógłbym prosić jakieś adresy katalogów gdzie przyjmą stronę?