Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja pierwsza domena- Która? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Moja pierwsza domena- Która? (/Temat-Moja-pierwsza-domena-Ktora-77983)

Strony: 1 2


Moja pierwsza domena- Która? - Mksiak - 13-10-2013 09:07

Właśnie skończyłem prace nad moją stroną internetową. Chciałbym wykupić domenę com bo na razie mam darmową na hostinger Tongue Trochę poczytałem i wydaje mi się, że najlepsza będzie az.pl czy również ją polecacie? I drugie pytanie. Czy po roku czasu trzeba przedłużyć na kolejny rok czy można po prostu zrezygnować bez ponoszenia jakichś kosztów?


RE: Moja pierwsza domena- Która? - bolo9797 - 13-10-2013 09:09

Mozna zrezygnowac Wink Poczekaj na promocje najlepiej ;p Co chwile jest po 90% taniej .


RE: Moja pierwsza domena- Która? - zaple - 13-10-2013 09:10

Można nie przedłużać. Jak chcesz za darmo, bo nie masz pieniędzy lub nie zamierzasz jej przedłużać, to bierz w az.pl.


RE: Moja pierwsza domena- Która? - Pixel25 - 13-10-2013 10:26

w az za ~30zł masz hosting + 5 domen gratis, tylko widze że troche przeginają cenowo z przedłużeniem, ale zawsze możesz przetransferować do innego operatora.


RE: Moja pierwsza domena- Która? - damianus627 - 13-10-2013 10:44

Ja osobiście odradzam brać na az.pl Tutaj na forum znajdzie się nawet wiele osób niezadowolonych z tego hostingu.


RE: Moja pierwsza domena- Która? - linoskoczek - 13-10-2013 11:05

Zapłać te 30zł i bierz od ovh.pl, będziesz miał spokój przynajmniej Wink


RE: Moja pierwsza domena- Która? - inga14 - 13-10-2013 11:44

Ja również doradzam ovh.pl. Sam korzystam i jestem zadowolony.


RE: Moja pierwsza domena- Która? - Mksiak - 13-10-2013 14:36

Dzięki w zamian reputy Lol


RE: Moja pierwsza domena- Która? - sfojsky - 16-10-2013 15:33

Byłem w podobnej sytuacji co ty i polecam az.pl hosting (personal).Cena niska a dostaniasze jeszcze domeny.pl za darmo.


RE: Moja pierwsza domena- Która? - Mksiak - 16-10-2013 16:33

Kupiłem już na ovh.pl i wszystko gotowe Smile Temat do zamknięcia