Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy zarabianie w internecie nie kompikuje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: czy zarabianie w internecie nie kompikuje (/Temat-czy-zarabianie-w-internecie-nie-kompikuje-77981)



czy zarabianie w internecie nie kompikuje - bodziosek - 13-10-2013 07:06

Witam mam pytanie na które nie znam odpowiedzi
Jeżeli zarabiam w internecie to muszę odprowadzić podatek i teraz moje pytanie
jeżeli jestem na ręcie w krusie i wykazuje dodatkowe zarobki z internetu to mogą mi wstrzymać rente i inne dodatki rodzinne i td ??? czy nie koniecznie ???
i drugie pytanie mam jak lepiej się rozliczać co roku czy jakoś inaczej ???
dodam jeszcze że zarabiam na dzierżawie powierzchni reklamowej


RE: czy zarabianie w internecie nie kompikuje - inga14 - 13-10-2013 11:49

A pobierając tą rentę, nie masz czasem określone, że Twoje dochody nie mogą przekroczyć jakiejś tam kwoty? W przeciwnym razie przestaną wypłacać rentę. Znam taki przypadek z mojego otoczenia.


RE: czy zarabianie w internecie nie kompikuje - damianus627 - 13-10-2013 11:57

W dodatkach rodzinnych z tego co się orientuje jest podana kwota jaką można zarobić na osobę miesięcznie. Więc jak przekroczysz to już więcej nie dostaniesz, aż do momentu w którym twoje zarobki będą mieścić się w kryteriach.


RE: czy zarabianie w internecie nie kompikuje - 30procent - 14-10-2013 21:47

ale zalózmy zarabiam 2000 tys miesiecznie i kwota nie moze przekrozyc 12x2000zl przezcaly rok czy nie moze przekraczac wmiesiacu 2000 zl?
czy w sumie w roku?


RE: czy zarabianie w internecie nie kompikuje - vankosiara - 14-10-2013 22:37

(14-10-2013 21:47)30procent napisał(a):  ale zalózmy zarabiam 2000 tys miesiecznie i kwota nie moze przekrozyc 12x2000zl przezcaly rok czy nie moze przekraczac wmiesiacu 2000 zl?
czy w sumie w roku?

Zarabiasz 2000 tyś miesięcznie Jerk2 ? Kierwa, przecież to 2 bańki Lol

Z czego się orientuje jest to w miesięcznym zarobku na osobę.
Czyli np. w rodzinie 5 osobowej pracują dwie osoby. Razem zarabiają 4,5tyś netto. Podziel te 4,5tyś przez ilość osób w rodzinie : to jest 900zł na głowę.