Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 gr za rejestrację + rep - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 50 gr za rejestrację + rep (/Temat-50-gr-za-rejestracje-rep-77978)

Strony: 1 2 3


50 gr za rejestrację + rep - Cziken69 - 13-10-2013 03:36

Witam

Wyślę 50 gr na konto bankowe / konto paypal oraz dam rep każdej osobie, która spełni następujące kroki:


1.Wchodzisz na: http://adf.ly/XRMjR
2.Czekasz 5s
3.Klikasz 'Skip aD'


Po wykonaniu powyższej czynności, zostałeś przekierowany/a na stronę, na której musisz wykonać poniższe kroki:
1. Wybierz nagrodę, którą chcesz wygrać (opiszę na przykładzie obecnej nagrody Bonu na 100 zł)
2. Wypełnij krótką ankietę (nie musisz podawać prawdziwej marki samochodu, jaki posiadasz, informacje tam wymagane podać dowolnie!).
3. Odpowiedz na pytanie otwarte (jeśli przy okazji zależy Ci na tym, aby wygrać bon, rozpisz się jak najlepiej Wink
4. Po odpowiedzi na pytanie otwarte, wypełnij dane osobowe oraz podaj numer telefonu (podaj twój prawdziwy numer, ponieważ będziesz musiał/a go zweryfikować w następnym kroku!). Jeśli przy okazji liczysz na zwycięstwo, radzę podać prawdziwe dane Smile
5. KROK NAJWAŻNIEJSZY! Na podany wcześniej numer otrzymasz sms z hasłem, które należy podać w ukazanym okienku.
6. Wejdź na adres e-mail i potwierdź rejestrację Wink


Płacę 50 gr oraz daję rep każdej osobie, która zarejestruje się poprzez link podany powyżej i zweryfikuje w pełni konto tzn. sms i email Smile



Sms weryfikacyjny, to nie jest żaden SMS Premium ni nic z tych rzeczy, za które potem miałyby być pobierane opłaty za sms przychodzące, więc bez obaw!!!

Wy pomagacie mi, a ja pomagam przy okazji wam, bo dzięki mnie macie także szansę na wygranie danej nagrody Smile
Wiele osób wygrało już tam nagrody, w tym mój brat, także to nie jest SCAM!



Po wykonaniu rejestracji i zweryfikowaniu konta, proszę dać znać w tym temacie, poprzez podanie adresu e-mail z paypal.
Jeśli pieniądze mam wysłać na konto bankowe, proszę napisać w tym temacie, iż czynność została wykonana, podać także swój adres e-mail, a w wiadomości prywatnej proszę o numer konta, na który mam dokonać przelew.


RE: 50 gr za rejestrację + rep - patrice0407 - 13-10-2013 08:24

Wykonane
PP: [email protected]


RE: 50 gr za rejestrację + rep - Cziken69 - 13-10-2013 12:52

50 gr wysłane, reputacja dodana Smile
Kto pragnie jeszcze ;> ? Myślę, że 50 gr to całkiem dobra oferta jak za rejestrację Wink
Oferta skierowania oczywiście w stronę tych osób, którzy jeszcze nie mają tam założonego konta! Smile


RE: 50 gr za rejestrację + rep - luczciwy - 13-10-2013 13:14

Wykonane
[email protected]


RE: 50 gr za rejestrację + rep - Cziken69 - 13-10-2013 13:18

(13-10-2013 13:14)luczciwy napisał(a):  Wykonane
[email protected]

Dzięki, z mojej strony także podziękowanie zrealizowane Smile


RE: 50 gr za rejestrację + rep - Rob88 - 13-10-2013 15:45

Wykonane
PP: [email protected]


RE: 50 gr za rejestrację + rep - Cziken69 - 13-10-2013 15:58

(13-10-2013 15:45)Rob88 napisał(a):  Wykonane
PP: [email protected]


Dziękować Smile Kasa i rep przyznane Smile


Zachęcam dalej do korzystania z oferty, poświęcając 2 minuty można otrzymać 50 gr, chyba warto, co nie Smile ?


RE: 50 gr za rejestrację + rep - Lukaskov96 - 13-10-2013 17:08

Zrobione.
PP: [email protected]


RE: 50 gr za rejestrację + rep - Cziken69 - 13-10-2013 17:57

(13-10-2013 17:08)Lukaskov96 napisał(a):  Zrobione.
PP: [email protected]


Super, dzięki! Wysłane Smile


RE: 50 gr za rejestrację + rep - pireq - 13-10-2013 18:21

Wykonane! Mail z potwierdzenia rejestracji: [email protected]
PayPal: [email protected]