Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki hosting pod stream? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Jaki hosting pod stream? (/Temat-Jaki-hosting-pod-stream-77977)

Strony: 1 2


Jaki hosting pod stream? - boob92 - 12-10-2013 22:57

Witam. Potrzebuje porządnego hostingu (zdaje się, że porządny musi być transfer, tak?) za dość rozsądne pieniądze pod streaming (nie jeden).

Jesteście w stanie coś polecić? +1 za konkretne odpowiedzi


RE: Jaki hosting pod stream? - damianus627 - 12-10-2013 22:59

Streamy oczywiście prawdziwe? Jak tak to transfer najlepiej bez limitu.


RE: Jaki hosting pod stream? - kompik - 12-10-2013 23:09

Jaką kwotą dysponujesz ?
I tak jak wyżej, skoro mówisz o transferze, to pewnie streamy też chcesz robić prawdziwe ?


RE: Jaki hosting pod stream? - boob92 - 12-10-2013 23:25

(12-10-2013 23:09)kompik napisał(a):  Jaką kwotą dysponujesz ?
I tak jak wyżej, skoro mówisz o transferze, to pewnie streamy też chcesz robić prawdziwe ?

(12-10-2013 22:59)damianus627 napisał(a):  Streamy oczywiście prawdziwe? Jak tak to transfer najlepiej bez limitu.


wiecie co... tak byłoby idealnie, żeby real stream puścić. Ale to nie jest na razie zabawa na mój budżet i wiedzę. Na razie fake content oczywiście (np po ofercie przekierowanie na zewnętrzną stronę ze streamem czy coś w tym rodzaju). Nie wiem które parametry hostingu byłyby najistotniejsze, ale jako że raczej nie pojemność, obstawiłem transfer Wink

Budżet, powiedzmy do 70zł


RE: Jaki hosting pod stream? - damianus627 - 12-10-2013 23:31

No to transfer właśnie zależny będzie od tego jak stronę wypromujesz.

I co do budżetu jest on na cały rok czy na miesiąc?


RE: Jaki hosting pod stream? - diabloo07 - 12-10-2013 23:36

No to skoro fake, to nie potrzebujesz dużego transferu, tylko taki, aby utrzymać ruch, jaki generują użytkownicy.


RE: Jaki hosting pod stream? - boob92 - 12-10-2013 23:40

myślałem o minthost starter lub standard (skoro pojemność nie ma większego znaczenia, a transfer i tak bez limitu).

Może tak, nigdy nie bawiłem się w stream (w fake także, nie mam pojęcia więc jaki przeważnie generują wydarzenia typu KSW ruch - promowane na YT, spamowane 1-2 dni przed etc etc).


RE: Jaki hosting pod stream? - damianus627 - 12-10-2013 23:51

Nie znam obecnie tak dokładnie rynku i cen serwerów ale cen raczej wygórowanych nie mają.

Co do wydarzeń typu KSW to właśnie jak dobrze po spamujesz to ruch będziesz miał duży (szczególnie jak transmisja idzie w PPV)


RE: Jaki hosting pod stream? - boob92 - 13-10-2013 00:01

Czyli podsumowując, jeżeli fake to transfer nie ma większego znaczenia, tak? (oczywiście bez przesady). Mam hosting w linuxpl i nie narzekam, ale może coś innego polecicie?


RE: Jaki hosting pod stream? - damianus627 - 13-10-2013 00:14

No linuxpl jest przez wiele osób polecany. Jeszcze z tego co słyszałem dość dobre serwery ma http://biznes-host.pl/