Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybierz konto bankowe dla siebie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybierz konto bankowe dla siebie (/Temat-Wybierz-konto-bankowe-dla-siebie-77965)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - Weq - 22-01-2014 15:45

Dzięki wielkie Smile Właśnie zastanawiałem się nad zmianą banku Big Grin


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 22-01-2014 15:58

Jak masz jakieś pytania, pisz śmiało Big Grin


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 28-01-2014 20:23

Aby znowu wyjść Wam naprzeciw i ułatwić wybór konta bankowego stworzyłem specjalną tabelę, która obrazuje podstawowe opłaty wśród 10tki najczęściej wybieranych kont osobistych Jerk2

Zapraszam do zapoznania się z nią tutaj: http://mamkonto.pl/t,4,oplaty_i_prowizje_w_kontach_osobistych.html


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - Traw3k - 29-01-2014 22:45

Poproszę źródło informacji, jakoby przelew natychmiastowy w Deutsche Banku był darmowy.

Rany, jak można wypisywać takie bzdury? A "Brak informacji" już kompletnie mnie rozwala... Skoro bank nie ma danej funkcjonalności to jej nie ma, a nie "brak informacji".

Zero profesjonalizmu, pełno błędów, no tragedia. Undecided


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 29-01-2014 23:15

Wszystkie informacje zaciągnięte bezpośrednio z "Tabeli opłat i prowizji" każdego banku.
Skoro nie było informacji na poszczególny temat to skąd miałem je wziąć? Wymyślać?


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - Traw3k - 29-01-2014 23:24

Jeśli masz na biurku długopis, pióro i linijkę, ale nie masz ołówka to co wpiszesz w tabelce? "Brak informacji, czy na moim biurku znajduje się ołówek, czy też nie."? Smile

Skoro wszystkie informacje zaciągnięte z tabel, no to Kolego musisz podszkolić swoje umiejętności w czytaniu tabel opłat i prowizji. Deutsche Bank nie oferuje przelewów natychmiastowych. Tak samo Volkswagen Bank. Getinu nie sprawdzałem.
Płatność zbliżeniowa na kartach Getinu również będzie oznaczona, lub też nie. Jeśli nie znalazłeś informacji na stronie banku, czy ich karty mają płatności zbliżeniowe to spójrz na kartę... (Już nie wspominając o innych stronach, podobnych do Twojej, które te informacje pewnie będą posiadały).

Jak już chcesz wychodzić "naprzeciw" to chociaż przyłóż się do tego, bo potem różne kwiatki z tego wychodzą. Smile


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 29-01-2014 23:27

No i właśnie dlatego korzystam z tego forum, żeby wyciągać błędy i je poprawiać.
Wiesz czasami jak coś sprawdzasz i czytasz samemu to wydaje Ci się dobrze, nagle przychodzi druga osoba i na pierwszy rzut oka widzi błąd.
Zwyczajna pomyłka.

Tak więc dzięki za sprostowanie informacji, przeanalizuję je jeszcze raz i poprawię błędy.


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - malwinski - 03-02-2014 11:25

obecnie jakie konto najlepsze jest?


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 03-02-2014 16:03

Darmowe i moim zdaniem najlepsze jest Alior Sync, z którego korzystam już pół roku i nie narzekałem na nie jeszcze.

Znane i też dobre jest eKonto w mBanku Big Grin

Na Twoim miejscu wybierałbym międzgy tymi dwoma.


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 14-05-2014 14:31

Przypomnę chętnie o swojej stronie Jerk2

Wybiersz konto bankowe idealne dla Ciebie Smile