Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybierz konto bankowe dla siebie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybierz konto bankowe dla siebie (/Temat-Wybierz-konto-bankowe-dla-siebie-77965)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - DarkKiller - 30-12-2013 13:39

A w tym mBanku izzy konto jak płacisz w sklepie kartą to pobiera opłatę ?


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 30-12-2013 21:19

Alior Sync wybrałem bo jest w pełni darmowe, a placówki nie są mi do niczego potrzebne Jerk2

Co do izzy konta, to oficjalne informacje od banku:
Cytat:osoby poniżej 18 lat korzystają z izzyKARTY za darmo,
jeśli masz ponad 18 lat, izzyKARTA jest darmowa, jeśli płacisz nią za zakupy min. 100 zł miesięcznie lub aktywujesz usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów



RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - Czesky - 02-01-2014 01:32

Dobrze to wygląda, ale z łaski swojej zadbałbyś o jakąś wersję mobilną strony.


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 02-01-2014 11:03

Uważam, że wersja mobilna nie ma sensu, bo i tak wnioski wypełniać przez telefon będzie dużo gorzej. Po za tym to wiąże się z dodatkowymi kosztami, na których pokrycie mnie na razie nie stać.


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - Czesky - 02-01-2014 15:04

O jakich dodatkowych kosztach mówisz? Nasz świat, zmierza do całkowitej "mobilizacji" technicznej, maksimum za 10 lat, smartphony zaczną wybierać zwykłe, stacjonarne PC'ty, jeśli Twój projekt postrzegasz jako przyszłościowy, musisz zaopatrzyć się w taką wersję witryny. Wink


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - patryk0407 - 02-01-2014 15:42

Ja mam konto w PKO "dla dziecka" Lol
Wszystko za zero, przelewy, pobieranie kasy z konta itp. jedyny minus to że nie mam karty kredytowej i muszę chodzić do banku aby pobrać walizkę kasy Lol Ale ogólnie polecam, za nic nie płacimy ;]


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 02-01-2014 16:19

(02-01-2014 15:04)Czesky napisał(a):  O jakich dodatkowych kosztach mówisz? Nasz świat, zmierza do całkowitej "mobilizacji" technicznej, maksimum za 10 lat, smartphony zaczną wybierać zwykłe, stacjonarne PC'ty, jeśli Twój projekt postrzegasz jako przyszłościowy, musisz zaopatrzyć się w taką wersję witryny. Wink

Być może zrobię też wersję "m" ale na to chwilkę trzeba poczekać Smile


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - Sfatev - 02-01-2014 19:57

Wiecie moze czy Alior Sync pobiera jakas oplate? Wczoraj mi zniknelo ponad 20zl, w liscie transakcji jeszcze nic nie widnieje, na karcie tez.


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 02-01-2014 21:25

Nie pobierają żadnych opłat, jedynie za przelewy zagraniczne.


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - Driver494 - 03-01-2014 11:59

Mam konto pierwsze w pko.
3zł miesięcznie za kartę a reszta za darmo. Oprócz tego mają fajne zabezpieczenie w postaci kart zdrapek z kodami do przelewów. Jak ktoś nie chce korzystać z karty to nic nie płaci.Smile