Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybierz konto bankowe dla siebie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybierz konto bankowe dla siebie (/Temat-Wybierz-konto-bankowe-dla-siebie-77965)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 12-10-2013 19:34

Witam,
Chciałbym Wam zaprezentować moją stronę internetową, której adres to http://www.mamkonto.pl.

Możesz na niej porównać oferty ponad 20 banków w kategoriach kont osobistych, firmowych, oszczędnościowych i młodzieżowych.

Serdecznie zapraszam do odwiedzania.

Dla Admina info, link zwrotny znajduje się na dole strony w stopce Smile


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - madagaskar - 17-10-2013 21:43

ciekawa stronaSmile


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 17-10-2013 21:58

Niedługo jeszcze ją wzbogacę o ciekawe tabele i zestawienia kont, które jeszcze bardziej ułatwią decyzję Smile
Tylko na ten moment nie mam na to czasu ;/


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - Pd7 - 23-10-2013 19:02

Świetna strona dużo mi pomogła Wink Bardzo dobre konto bez wychodzenia z domu to jest to co lubię najbardziej Smile POLECAM!!!


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - Pan Seba - 24-10-2013 21:44

Bardzo pomocna strona, a co do konta to polecam Alior Sync.


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - sfojsky - 25-10-2013 14:06

Przydała się, dzięki!


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 25-10-2013 17:05

Bardzo fajnie, że Wam się strona przydaje Smile

Oczywiście zapraszam do zakładania kont za pośrednictwem strony Big Grin


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - exxthc - 26-10-2013 12:38

Jak to jest z tym izzyKONTEM, niby wszystko darmowe a w tabeli z oplatami znalazłem cos takiego ze karte płaci sie 4zł/mc
A w adnotacji do tego punktu jest to:

Opłata nie zostanie pobrana jeśli Klient (Pełnomocnik do rachunku - Użytkownik karty) spełni w miesiącu kalendarzowym poniższy warunek:
a) dokona dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł; transakcja może zostać wykonana dowolną kartą debetową i/lub kredytową z oferty dla
Klientów indywidualnych. Transakcja musi zostać rozliczona w danym miesiącu kalendarzowym. Transakcje dokonane kartą debetową, wydaną do rachunku walutowego,
są przeliczane na PLN według kursu NBP z ostatniego, roboczego dnia miesiąca (ostatnia publikacja kursów NBP w danym miesiącu). Transakcją bezgotówkową jest: zakup
kartą w sklepie w Polsce i za granicą, transakcja MO/TO (zamówienie pocztowe/telefoniczne), płatność internetowa, mTransfer z karty kredytowej. Do transakcji
bezgotówkowych nie jest wliczana wypłata pieniędzy realizowana w ramach transakcji cash back.
UWAGA: Klienci poniżej 18. roku życia są bezwarunkowo zwolnieni z opłaty.

Czy znaczy to ze jesli mam 18lat to serio to wszystko jest za darmo a dopiero po 18 placi sie to 4zl tak?


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - dawidpg - 26-10-2013 14:25

tak


RE: Wybierz konto bankowe dla siebie - mlekoju - 26-10-2013 14:28

Oznacza to, że jeśli nie masz ukończonych 18 lat nie płacisz nic za konto, dopiero jak jesteś pełnoletni płacisz 4 zł za kartę, ale ta kwota jest anulowana jeżeli wykonasz transakcje kartą na kwotę minimum 100 zł.

Mniej niż 18 lat=wszystko za darmo
18 lat i więcej= 4 zł za kartę,
18 lat i więcej przy wykonaniu płatności za min. 100 zł kartą= wszystko za darmo.

Mam nadzieję, że teraz już jest wszystko jasne Smile
W razie pytań pisz.