Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW (/Temat-Boty-do-przegladarek-automatyzacja-powtarzajacych-sie-akcji-na-stronach-WWW-77948)

Strony: 1 2


Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - linoskoczek - 12-10-2013 18:10

[Obrazek: banner_bot.png]

Zaprogramuję bota do przeglądarki (Firefox, w gorszym przypadku Internet Explorer) lub bota do wysyłania zapytań HTTP. Jeśli na stronie internetowej wykonujesz ciągle te same akcje i nie wpisujesz przy tym żadnego kodu captcha, to jest wysoce prawdopodobne, że można to zautomatyzować. Przykład skryptu:

[my-youtube width=800 height=600]http://www.youtube.com/watch?v=ZfY-51zwbHc[/my-youtube]

DLACZEGO MOJE ROZWIĄZANIA PRZEBIJAJĄ IMACROS I INNE TASKERY?
- możesz robić co chcesz na innym oknie przeglądarki
- wiele skryptów działa przez Wine na Linuxach, więc nie ma problemu z uruchomieniem go na serwerze wirtualnym czy dedykowanym z Linuxem
- skrypty pisane przezemnie działają szybciej i dokładniej
- skrypty biorą pod uwagę wczytywanie strony (dla przykładu, gdy zawiesi Ci się net, to bot będzie czekał, aż się połączy, a nie klikał jak głupi [jak to jest przy iMacros])
- u mnie masz większe możliwości konfiguracji (nie tylko obsługa przeglądarki, ale i po drodze inne działania na komputerze)


KONTAKT
mail: [Obrazek: X9T0h.png]
Każdego traktuję indywidualnie.

CENA
do ustalenia po przeanalizowaniu strony (od 10zł za proste skrypty)
SPOSÓB ZAPŁATY
PayPal

Możliwość resellingu. W takim wypadku cena zostanie podwyższona i należy to ze mną uzgodnić. W przeciwnym razie nie zezwalam na odsprzedawanie skryptu.

Założyłem nowy temat, żeby były w nim tylko opinie na temat zleceń.


RE: Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - Spamer-pl - 12-10-2013 23:05

takie rzeczy to w iMacros sie zrobi za free


RE: Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - linoskoczek - 13-10-2013 09:55

(12-10-2013 23:05)Spamer-pl napisał(a):  takie rzeczy to w iMacros sie zrobi za free

Ciekawe czy zminimalizujesz przeglądarkę korzystając z iMacros.
Ciekawe czy w ogóle cokolwiek innego będziesz mógł robić przy włączonym iMacros (pomijając wirtualne systemy) Smile


Dodałem do pierwszego postu: "DLACZEGO MOJE ROZWIĄZANIA PRZEBIJAJĄ IMACROS I INNE TASKERY? - zapraszam do lektury, a do dyskusji zapraszam na PW.


RE: Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - bolo9797 - 13-10-2013 09:58

Imacros dziala w tle ;D


RE: Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - linoskoczek - 13-10-2013 10:04

Nawet nie wiedziałem, ostatni raz korzystałem pare lat temu. W każdym razie są i inne powody, sam przyznasz, że iMacros nie jest rozwiązaniem idealnym Wink


RE: Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - Boguśś - 13-10-2013 14:56

wejdz na gg i odpisz co ?Big Grin Big Grin


RE: Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - linoskoczek - 13-10-2013 15:00

(13-10-2013 14:56)Boguśś napisał(a):  wejdz na gg i odpisz co ?Big Grin Big Grin

Wolę poważniejszych klientów, którzy mają jak zapłacić, a nie rolują.


RE: Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - szczygielek - 13-10-2013 15:08

potrzebuje bota, który pozbywałby sie reklamy google, a mianowicie musiałby wchodzic na strone klikac w reklame, pożniej zmieniać ip i robić tak w kółko, jesli dasz rade pisz priv.


RE: Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - tomkat - 13-10-2013 15:13

Linoskoczek to profesjonalista i zna się dobrze na tym co robi, więc śmiało można korzystać z jego usług.


RE: Boty do przeglądarek - automatyzacja powtarzających się akcji na stronach WWW - bartex89 - 13-10-2013 15:16

dałoby sie przerobic probutt 1.3 , żeby klikał tylko w 4 pomaranczowe reklamy?