Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana hostingu, a pozycja...AZ.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Zmiana hostingu, a pozycja...AZ.pl (/Temat-Zmiana-hostingu-a-pozycja-AZ-pl-77945)



Zmiana hostingu, a pozycja...AZ.pl - Aleksy Zieliński - 12-10-2013 17:11

Witam. Mam poważny problem do rozwiązania, a mianowicie mam stronkę na az.pl - wykupiłem tam serwer i domenę, serwer jeszcze 2 miesiące ciągnie, a domena prawie rok. W związku z tym, że słyszałem negatywne opinie o tym hostingo dawcy mam parę małych pytań :
1. Czy jak wykupię inny serwer i przeniosę ten z az.pl na niego, to pozycja w google może mi się zmienić ?
2 Czy będę mógł mieć na az.pl domenę, a hosting na biznes-host i będzie wszystko git ? Nie będą z az.pl źli, że hosting na innym i mi np domeny nie będą chcieli przedłużyć, albo coś ? Big Grin
3. Jak przerzucę wszystko, to na starym hostingu wszystko kasuję tak ? - to wiadomo. - Wystarczy jak pokasuję wszystko ? Czy trzeba dezaktywować serwer.
Ps: Proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Ps2: Ktoś ma tam trzyma bloga? I jak jest z PPA? Nie zabiją mnie ? Czy już warto zrobić backupa na dysk i wgl ? W razie co ? A za tydzień bym kupił hosting na innym.


RE: Zmiana hostingu, a pozycja...AZ.pl - Qwik - 12-10-2013 17:17

1.Jeśli zrobisz to szybko czyli np: w ciągu 72h to nic się nie stanie
2.Nic się nie stanie.
3.Sami skasują jeśli hosting straci ważność.


RE: Zmiana hostingu, a pozycja...AZ.pl - Aleksy Zieliński - 12-10-2013 18:07

Dziękować, a jak np serwer jeszcze mam na 2 miesiące, to mogę go usunąć prawda ? po tym jak tamten już się włączy ?


RE: Zmiana hostingu, a pozycja...AZ.pl - diabloo07 - 12-10-2013 18:09

Tak, możesz usunąć po zaktualizowaniu się nowych DNS.


RE: Zmiana hostingu, a pozycja...AZ.pl - zaple - 12-10-2013 18:52

Jeżeli strona będzie długo się ładować, to twoja pozycja może spaść.