Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Błąd EasySub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Błąd EasySub (/Temat-Blad-EasySub-77931)

Strony: 1 2


Błąd EasySub - DFM - 12-10-2013 14:43

Właśnie zauważyłem że jest nowy program a wraz z nim mały błąd Smile

[Obrazek: 98214_Przechwytywanie.PNG]


Wiadomo że kumata osoba wie jak dodać resztę w linku ale wydaje mi się że warto by to zmienić .

Niestety nie wiem komu to zgłosić dlatego piszę na forum Jerk2


RE: Błąd EasySub - zaple - 12-10-2013 14:52

Cytat:Niestety nie wiem komu to zgłosić dlatego piszę na forum
Jesteś zarejestrowany w easysub i nawet nie wiesz jak się skontaktować z administratorem?

Jaja sobie robisz?


RE: Błąd EasySub - DFM - 12-10-2013 15:00

Mam tam konto w celach zarobkowych a nie w celu pogaduszek z adminem . Powinien zadbać o to żeby takie błędy się nie pokazywały.


RE: Błąd EasySub - Gremquen - 12-10-2013 15:16

(12-10-2013 14:43)DFM napisał(a):  Niestety nie wiem komu to zgłosić dlatego piszę na forum Jerk2

(12-10-2013 15:00)DFM napisał(a):  Mam tam konto w celach zarobkowych a nie w celu pogaduszek z adminem . Powinien zadbać o to żeby takie błędy się nie pokazywały.

pokerface

Czyli chciałbyś to zgłosić gdybyś wiedział jak, ale tak na prawdę to byś nie chciał? xD

/Specjalnie takim stylem napisałem, bo sam się sprzeciwiasz swoim słowom.


RE: Błąd EasySub - DFM - 12-10-2013 15:25

Daje człowiek znać że coś nie gra i jeszcze ból d&py o to mają. Ludzie masakra


RE: Błąd EasySub - zaple - 12-10-2013 15:40

Chodzi o to, że nikt nielubi nierozgarniętych osób, którzy zarabiają w jakimś serwisie a nawet nie wiedzą jak skontaktować się z właścicielem. Ja (i pewnie inni) jak już wchodzę we współpracę z jakąś firmą, to podstawą jest jej sprawdzenie czy jest wiarygodna, jaki jest kontakt z adminem itd..

Mnie osobiście boli taka nieporadność jak twoja.


RE: Błąd EasySub - DFM - 12-10-2013 15:59

Jest to pierwsza strona na której próbuję dorobić więc skąd mam do cholery wiedzieć jakie kroki podjąć ?

Dajcie spokój , teraz mam gdzieś co się tam dzieje.


RE: Błąd EasySub - zaple - 12-10-2013 16:00

To teraz już wiesz Wink


RE: Błąd EasySub - koza09 - 12-10-2013 16:02

[email protected]

To jest aktualny mail? Bo na moją wiadomość nie odpisuje.


RE: Błąd EasySub - lejtokole - 12-10-2013 16:33

zaple..

Gość tu próbuje nam przekazać ze easysub popełnił błąd z linkiem a Ty go opieprzasz czemu tego nie wysłał bezposrednio do adma.. A nie bierzesz pod uwage że DFM chce nam przekazac a zwłaszcza nie ogarnietym userom ze link jest zły? 4 i zeby z niego ludzie nie korzystali..

pozatym admin easysuba tu na forum tez ma konto.. -.- pokerface