Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własne forum. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Własne forum. (/Temat-Wlasne-forum-77926)



Własne forum. - Ramako - 12-10-2013 12:20

Tak jak w temacie.

Gdzie znajde jakies fajne grafiki na forum ?
ew. może ma ktoś sprzedać? Tongue


RE: Własne forum. - vankosiara - 12-10-2013 12:30

Istnieją 3 opcje :
1. Zrobić sobie samemu
2. Wynająć grafika do tego (oczywiście za $$)
3. Najpierw założyć forum, troszkę je rozbujać na łatwym logo (co nawet laik może zrobić w photoshop'ie CS2.0-6.0) i napisać potem temat, że poszukujesz kogoś na stanowisko grafika na forum Wink Z początku będzie pracował za darmo lecz potem jak forum ładnie się będzie żądał zapłaty/pensji jak zostanie na dłużej.


RE: Własne forum. - damianus627 - 12-10-2013 12:31

@up jakiś lepszy grafik nie sądzę żeby za darmo zrobił jeszcze na mniejsze forum.


RE: Własne forum. - Ramako - 12-10-2013 12:48

Ogólnie tematyke mam dobrą i pomysły na wypromowanie tego forum także mam.

Sam stylu na forum nie zrobie bo niestety jestem w tym zielony.
Czy znacie może jakieś ciekawe z stronki z darmowymi stylami ? A tak w ogóle ile przeciętny styl może kosztować pod forum ? ( nie chodzi mi robiony specjalnie dla mnie od 0 ) ;P


RE: Własne forum. - damianus627 - 12-10-2013 12:49

Zależy na jakim silniku zamierzasz robić forum.


RE: Własne forum. - Admin - 12-10-2013 12:50

jaki silnik?


RE: Własne forum. - vankosiara - 12-10-2013 12:53

Skoro nie masz hajsu na grafika (tak sądzę) to jedynie co możesz wybrać to chyba najlepiej jak je zrobisz MyBB i phpBB (obydwa są darmowe).
Nie ma sensu startować z vB lub IPB jak nie masz doświadczenia.


RE: Własne forum. - Ramako - 12-10-2013 13:00

Raczej zrobie na silniku phpBB, jak rozkręce forum to może kiedyś zmienie ^^
No to zostało wybranie stylu pod te forum, tylko ,że większość darmowych ma pełno błędów albo po prostu nie pasują mi z wyglądu.

W każdym razie jezeli ktoś ma chwile czasu to proszę o pomoc w poszukiwaniu stylu na moje forum Tongue
Chciał bym ,żeby był to styl przejrzysty, najlepiej o takich kolorach : biały,niebieski, czerwony, srebny, czarny.
Musi byc shoutbox no i miejsce na reklamy Tongue

Za pomoc w szukaniu moge zaoferować pare fg :]


RE: Własne forum. - m4rcin93 - 12-10-2013 13:05

phpBB jest słabe, lepiej od razu zainstalować myBB. Smile


RE: Własne forum. - vankosiara - 12-10-2013 13:13

(12-10-2013 13:00)Ramako napisał(a):  Chciał bym ,żeby był to styl przejrzysty, najlepiej o takich kolorach : biały,niebieski, czerwony, srebny, czarny.
Musi byc shoutbox no i miejsce na reklamy Tongue

Za pomoc w szukaniu moge zaoferować pare fg :]

Z czego wiem shoutbox mają vB i IPB a na reszcie musisz wgrać odpowiedni plugin Wink