Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
biznes-host - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: biznes-host (/Temat-biznes-host-77912)



biznes-host - Rafiks1992 - 12-10-2013 07:57

Witam! Chcialbym zamowic serwer vps na biznes-host.pl. Chcialem zapytac czy zamawial juz ktos? Chcialbym wziac serwers vps z windows za te 40zl na miesiac. Moglby ktos opisac jak to wyglada? Czy jest to robione przez pulpit zdalny czy co?


RE: biznes-host - Qwik - 12-10-2013 08:23

Też chciałbym aby ktoś się wypowiedział.


RE: biznes-host - Rafiks1992 - 12-10-2013 11:10

przydalaby sie ta wiedza Smile


RE: biznes-host - linoskoczek - 13-10-2013 13:45

VPS z Linux, tak?
Ogólnie to po zamówieniu serwera otrzymujesz dane i logujesz się do SSH przez np. PuTTy (jeśli na kompie korzystasz z linuxa to przez terminal wpisujesz 'ssh root@ipserwera') i tam działasz. Aby mieć zdalny pulpit trzeba zainstalować środowisko graficzne i VNC.
Jak coś to mogę pomóc na PW Wink

+ jeśli ktoś chciałby 25% mniej zapłacić to można skorzystać z kodu rabatowego: 8TTK-1E7C-K831


RE: biznes-host - Pixel25 - 13-10-2013 13:53

Na biznes-host wersja z linuxem ma też zdalny pulpit tak że nie wiem czy jest sens dopłacać do wersji z windowsem. Wiadomo windows pewnie masz lepiej opanowany, ale dużo poradników w necie pokazuje instalacje programów na linuxie wiec nie jest problemem opanowanie tego.
Ogólnie mogę polecić tą firmę bo mam tam dwa vps'y.
Jeżeli chodzi o obsługę to masz normalny wirtualny pulpit i sobie klikasz, ale pod terminalem jest zdecydowanie lepiej i szybciej.


RE: biznes-host - linoskoczek - 13-10-2013 13:54

Pulpit raczej samemu trzeba zainstalować, przynajmniej ja zawsze tak mialem.


RE: biznes-host - xNightComing - 13-10-2013 15:02

Witaj, posiadam 1 vps'a w b-h od ponad 2 miesięcy.
Oczywiście linux, w necie jest pełno tutoriali więc nie powinineś mieć z tym problemu.
Lecz b-h ma też bardzo dobre oferty vps'ów z windowsem, więc jeśli nie ogarniesz to możesz go zakupić.
Jeśli chcesz zapłacić naprawde mało, polecam zajrzeć na tą strone, tutaj masz opisane co i jak żeby zapłacić grosze za Twojego vps'a!
http://91.239.67.66/
Pozdrawiam.


RE: biznes-host - Pixel25 - 13-10-2013 20:43

do linuxa aplikacje pobierasz oni tam mają w helpie pokazane krok po kroku + fotki jak wejść na wirtualny pulpit, tak ze całość całkiem fajnie wygląda, ale szczerze to rzadko się z tego korzysta, jednak terminal to terminal Smile